S Davidem je to náročné, je činorodý, vypráví svou zkušenost nová moderátorka Česko Slovensko má talent

Obsazení Česko Slovensko má talent prochází změnami, místo Lucie Bílé tento rok nastupuje zpěvačka Marta Jandová. A moderátorská dvojice je nová úplně. Vedle českého herce a zpěváka Davida Gránského se ukáže moderátorka a komička Lujza Garajová Schrameková . Jaké bylo moderování talentové soutěže? Podívejte se na rozhovor.

Již tento pátek 31.9. se můžete těšit na nový ročník televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Budeme hledat tu nejtalentovanější/ toho nejtalentovanějšího v Česku a na Slovensku. Naší cestu budete moci sledovat každý pátek po 20. hodině na Primě.

Herečka, moderátorka a komička Lujza Garajová Schrameková nastupuje do talentové soutěže stejně jako její kolega David Gránský úplně poprvé. V moderátorské dvojici musí fungovat chemie, jinak to nemá smysl. Bylo to pro tuto novou dvojici hledání? Nebo jejich povahy do sebe zapadly jako puzzle?

Podívejte se na rozhovor:

Už v pátek 31. srpna odstartuje sedmá řada úspěšné talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Čeká vás spousta novinek. Porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová doplňuje nově zpěvačka Marta Jandová. Další z novinek nadcházejícího ročníku je i nová moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Aktuální ročník 2018 vám nabídne talenty během 15 dílů, z toho ve dvou živých přenosech – v semifinále a finále.

Sledujte Česko Slovensko má talent na Primě už v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.