Šikanovaná slečna okouzlila zpěvem Česko Slovensko má talent!

Vždycky byla tak trochu na okraji, během Česko Slovensko má talent se stala hvězdou, na kterou svítí záře reflektorů. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Česko Slovensko má talent. Talent můžete sledovat i online v našem archivu iPrima.cz.

Trochu nesmělá mladá zpěvačka okouzlí davy publika v Česko Slovensko má talent. Zpěv byl pro ni vždycky útěk z nepříjemné reality. Podívejte se na její dokonalé vystoupení v exkluzivním videu z pátečního Talentu.

Podívejte se na zpěvačku Alžbětu Písečnou s předstihem:

Talent v pátek omámí lidský had nebo pokus o Madonnu

A rozhodně se zasmějete nejen odvaze přihlásit se do Talentu. Ovšem ne každý, kdo přijde v plášti, je kouzelník. A předvede nám Madonnu trochu jinak. Objeví se také sexy vystoupení. Soutěžící s vlastní tvorbou si přijdou vyzkoušet, zda má cenu v tom pokračovat. Dneska zařádí i dětští soutěžící. Poprvé se objeví pátý zlatý bzučák, jehož prostřednictvím pošlou moderátoři společně dalšího účinkujícího rovnou do finále. Kdo Lujzu s Davidem tak zaujme?

Česko Slovensko má talent v pátek 8. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 11. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.