Tanečník Bruise dostal porotu i diváky Talentu! Postupuje!

Tanečník Bruise, tedy Miroslav Žilka, dostal nejvíc hlasů od diváků pořadu Česko Slovensko má talent 2013! Proto postupuje dál! Seznamte se s Bruisem více...

Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš nejsou jediní porotci. Čtvrtým porotcem jste premiérově i vy! Mohli jste posílat hlasy a vybírat ze šesti největších talentů druhého dílu. Vy jste si vybrali tanečníka Bruise, a tak ho poslali do semifinále.

To ovšem neznamená, že dobře stavěný Vladimír Novotný, vodní víly Aquabella, umělkyně Blackwish, Josef Ovšianik a David Hanzlík nemohou postoupit dál. I tyto úspěšné soutěžící může porota poslat do semifinále!

Bruise je dalším koněm diváků!

Zatímco v prvním díle postoupily zpěvačky ze skupiny Forsomeone, v druhém kole se ukázal jako miláček publika skromný tanečník Bruise, který už své štěstí úspěšně zkoušel v několika talentových soutěží po celém světě!

My jsme se ho zeptali na pár otázek a vy se podívejte, jak milý je Bruise člověk!

Na rozhovor s Bruisem se podívejte tady:

Vzpomínáte na dívky z projektu Forsomeone, které díky divákům postoupily jako první do semifinále Talentu? Pojďte si je připomenout v rozhovoru:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.