Tanečníkům z Filakovo překazil technický problém živé vystoupení v Talentu, podívejte se na rozhovor

Tanečníci z Filakovo byli první finalisti, kterým se něco takového stalo. Těsně před vystoupením taneční party se objevil technický problém, který byl vážnější, než se na první pohled zdálo. Tanečníci tak během živého vystoupení museli čekat přímo před zraky milionu diváků Česka a Slovenska. Podívejte se na rozhovor, který proběhl těsně po vystoupení.

Parta z Filakovo, městečka na Slovensku blízko Maďarska, ukázala velké odhodlání v tancování, což porotu během castingových kol naprosto dostalo. K taneční skupině porota přidala i tanečnici z Filakovo, která předváděla twerk. Tak vznikli tanečníci Filakovo, které mohli diváci vidět během finále.

Finalisté ale zažili krušné chvilky, kdy těsně před jejich vystoupením přestala fungovat světla, která jsou při vystoupení samozřejmě důležitá.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

KDO VYHRÁL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2018?

Podívejte se na ROZHOVOR, který proběhl ihned po vystoupení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.