Tohle je nejvíc sexy vystoupení v historii československého Talentu!

Porota oneměla a mužská část štábu Česko Slovensko má talent byla přilepena u pódia. Takovou odezvu měla sexy tanečnice z Kazachstánu, která zvládne "péct chléb" tak jako nikdo jiný. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 28. září ve 20.15 na Primě.

Kazachšská tanečnice dokáže z přihlížejících mužů udělat loutky, které se jen přiblble usmívají a nedokážou z ní spustit oči. O její dokonalé postavě se vyjádřil i porotce Jakub Prachař, zatímco Jaro Slávik zůstal v úžasu z tance, který předvedla v obyčejné mouce.

Podívejte se na ukázku z pátečního vystoupení:

Podívejte se na upoutávku z celého dílu:

V pátek přijde možná i kouzelník a nebudou chybět bizarní pěvecká vystoupení, např. o potratu. Pomůžou rady do života od poroty dívce sice s hudebním nadáním, ale špatným motivačním přístupem? Na závěr nabídneme vystoupení jen pro hodně silné povahy, které dá pořádně zabrat i porotě. Nejširší paleta talentů jen pro vás.

Sledujte Česko Slovensko má talent každý pátek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.