Tuhle akrobacii jste v Talentu ještě neviděli! Co dokážou životní partneři s podivnou hrazdou?

Akrobacie je oblíbeným vystoupením v talentové soutěži. Česko Slovensko má talent pokračuje v pátek na Primě ve 20.15 a vy se můžete podívat na exkluzivní video z pátečního večera. Talent uvidíte ve 20.15 na Primě.

Česko Slovensko má talent pokračuje a vy se právě teď můžete podívat na exkluzivní video z vystoupení španělského páru, který se zabývá speciální akrobacií. Takové číslo jste v Talentu ještě neviděli.

Akrobaté jsou životní partneři a mají spolu malé dítko, které už pomalu ale jistě odkoukává od rodičů akrobatické triky.

Podívejte se na video z pátečního dílu Česko Slovensko má talent:

Na co se můžete těšit během pátečního večera?

Jsme za polovinou castingových dílů, tak na co se můžeme těšit tentokrát? O zpěváky opět není nouze, ale malý sedmiletý rocker s kytarou nechodí do Talentu každý den. Budeme také tančit. Kouzlení samozřejmě nemůže chybět. Navíc je to ostřílený účastník Talentu, který letos ke kouzlům přidal i humor. Čtvercovou akrobacii předvede manželský pár z Kuby žijící na Tenerife. Jak vypadá ten, který chce získat titul největší blázen na světě? Čeká nás neotřelé vyznání lásky známé zpěvačce. Budeme dělat velké bubliny. Silová akrobacie zaujme netradiční dvojicí. Závěrem nás dojme italský zpěvák s anglickou matkou, slovenskou manželkou a žijící v Praze.

Česko Slovensko má talent v pátek 18. října ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT můžete sledovat ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 21. října ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW můžete sledovat exkluzivně online po odvysílání pátečního dílu Talentu. Jste napřed s iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.