Ustrašená zpěvačka v Talentu křišťálově čistě zpívá. V soukromí bojuje o syna!

Konečně se v Česko Slovensko má talent 2019 ukázal pěvěcký talent. Podívejte se na exkluzivní ukázku zpěvu mladé single matky, která v soukromí prožívá těžkosti.

Zpěv je sice nejoblíbenější činností v pořadu Česko Slovensko má talent, rok 2019 nás ale příliš velkými talenty, až na pár výjimek, zatím nepotěšil.

Slovenská maminka dvou dětí stojí poprvé po deseti letech na pódiu a předvede skvělý výkon. V jejím výstupu je sice nejistota, ale ta pramení hlavně z toho, že Zdeňka má za sebou těžký osud. Bojuje totiž o druhého syna, který je s otcem ve Španělsku. Pro každou matku nepředstavitelná situace, s kterou se musí Zdeňka vyrovnat.

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu:

Talent 2019 předvede rozličné výkony a vystoupení

Pole dance tanečnice z Polska rozvášní hlavně Jakuba Prachařa. V pátek se budeme ptát, zda počítačový expert vůbec patří do Talentu. Posuďte sami. Jak se takový učitel dostane ke zpěvu a co na to jeho žáci? Jaro Slávik pořádně naštve jednoho zpěváka a ten zase Martu Jandovou. David z Itálie předvede bubnování na všechno možné.

Zavítá k nám opět slam poetry. Samozřejmě se objeví pár odvážných zpěváků; kdo z nich přetaví odvahu na talent? Některé nezastaví ani astmatický záchvat těsně před vystoupením. Tento díl ozvláštníme fotbalovou akrobacií. Pořádný říz tomu dá rocková kapela Anarchia s coververzí známého hitu v čele se zpěvákem, který je v civilu masér.

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Česko Slovensko má talent v pátek 27. září ve 20.15 na Primě.

Talent můžete sledovat online v archivu iPrima.cz

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 30. září ve 20.15 na Prima COOL

Aftershow můžete vidět v předpremiéře v pátek ve 22.00 online

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.