V pátečním Talentu se můžete těšit na dokonalou show plnou mužů!

Porotkyně Česko Slovensko má talent větší blaho nejspíš během své práce nezažily. Marta Jandová omdlévala pod stolem, Diana Mórová vyhrožovala Jakubovi Prachařovi. A to bylo jen jedno vystoupení, co vás čeká v pátek večer ve 20.15 na Primě?

Vydejte se opět po stopě talentů s naší odhodlanou porotou ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a nebojácnými moderátory Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Kdo vás zaskočí a dostane tentokrát?

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 26. října ve 20.15 na Primě.

Opět se na vás chystá spousta hudebních čísel – zajímavá, jiná odvážná, a některá dokonce autorská. Oslníme vás také tancem. K Jarově radosti se objeví i „osvědčení“ kouzelníci. Hadí muž ukáže neuvěřitelné kousky. Trošku budeme žonglovat. Rozesměje vás sebevědomá kapela mladíků. Odvážný akrobat na šesti skateboardech se ocitne na hraně pádu. Hodně sexy tanec rozvášní především dámskou část poroty. Malování světlem jste asi ještě nikdy neviděli, a my vám ho ukážeme. Hudební kousky budou gradovat. A stále čekáme oslední Zlatý bzučák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.