Seriály a filmy

16. listopadu 2018 08:19

Petra Kloidová

Všechny ženy na fotce mají děti. A předvedly v Talentu sexy tanec!

Mateřství nerovná se ztráta života. A rozhodně to neznamená, že by ženy ztratily na sex-appealu, naopak. Takovým důkazem je i vystoupení taneční skupiny vytvořené pouze z čerstvých maminek v pořadu Česko Slovensko má talent. Podívejte se exkluzivně na ukázku právě teď. Talent uvidíte na Primě tento pátek ve 20.15.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 16. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Slovenská taneční skupiny ASSOS tvořená pouze ze slovenských maminek obrátila publikum vzhůru nohama! Nikdo nečekal tak sexy tanec. Porotci Jakub Prachař a Jaro Slávik byli opravdu potěšeni. Podívejte se na ukázku z vystoupení.

Co dalšího uvidíte v Česko Slovensko má talent?

V dalším dílu Česko Slovensko má talent budete žasnout, co dokážou ženy po mateřské dovolené, a že to bude navíc hodně sexy tanec. Obohatí vás pravý italský rock. Rozpohybuje vás originální taneční skupina, kterou spojuje osud dětí z dětského domova. Někteří si jen přišli pro verdikt, zda mají, či nemají talent, a dopředu to s nikým nekonzultovali. A někomu nepomůže ani několikaletý trénink. Opět vám dokážeme, že v malém těle velký duch. Prozradíme vám, co si někteří porotci nechali vytetovat na ruku. A ani o lidi s jiným druhem uvažování nebude nouze – víte, co to je abstrahovat relace kultur pomocí operního zpěvu? Ne, tak se dívejte na předposlední castingový díl.

Sledujte Česko Slovensko má talent ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.