Všichni to děláte špatně! Takhle se má cvičit s činkami, ukázal borec z Talentu

V pátek 31. srpna uvidíte na Primě první díl nové série Česko Slovensko má talent! Podívejte se s námi na exkluzivní předpremiéru jednoho z vystoupení, kde vám soutěžící ukáže, že zvedání činek může být i umění! Podívejte se na video!

Chodíte do posilovny a stále nic? Tak se podívejte na první díl Česko Slovensko má talent z roku 2018 už tento pátek. Uvidíte muže, který vám ukáže, co všechno se dokáže vykouzlit s dvěmi činkami!

Podívejte se na zábavné video z Česko Slovensko má talent, které uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15:

V pátek 31. srpna odstartuje sedmá řada úspěšné talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Čeká vás spousta novinek. Porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová doplňuje nově zpěvačka Marta Jandová. Další z novinek nadcházejícího ročníku je i nová moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Aktuální ročník 2018 vám nabídne talenty během 15 dílů, z toho ve dvou živých přenosech – v semifinále a finále.

Podívejte se do galerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.