Vyhraje syrská zpěvačka Česko Slovensko má talent? Rozhodně na to má!

Vyhraje osmou řadu Česko Slovensko má talent cizinka? To je otázka, na kterou budete moci odpovědět až v pátek ve 20.15 na Primě. Ale my pro vás máme exkluzivní ukázku jejího zpěvu už dnes!

Česko Slovensko má talent se v pátek ve 20.15 vrací zpět na Primu. Znovu přináší další množství talentů, o kterých se vám možná ani nesnilo. Porota zůstává letos stejná, ale čeká vás několik překvapení. Kromě jednoho slavného hosta vás zaručeně překvapí i několik vystoupení, o kterých si troufáme říct, že jste je ještě neviděli! Nebo klasická vystoupení, kterých se pořád nemůžete nabažit. Třeba takový krásný zpěv...

Zpěvačka ze Sýrie a její slovenštinaOsmnáctiletá zpěvačka Lara Abou Hamdan ze Sýrie navnadí porotu ještě před tím, než začne zpívat. Porota ji chce pustit dále za její první talent, což je její perfektní slovenština bez přízvuku. Nikdo nemůže uvěřit, že mladá studentka se slovensky učí teprve půl roku. Jaké je jejich překvapení, když začne pohledná dívka zpívat, to je bezpochyby talent číslo dvě. Její vyzrálý projev a hra na kytaru okouzlí hlavně Jaro Slávika.

Podívejte se na video. Celé vystoupení pak uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte v Česko Slovensko má talent? Podívejte se na upoutávku:

Aftershow Česko Slovensko má talent exkluzivně po odvysílání Talentu bude ihned online

Velkou novinkou bude speciální ČSMT aftershow, která se objeví na Prima COOL každé pondělí s novou moderátorskou dvojicí Sonia Edde a Jakub Kotek.

Česko Slovensko má talent startuje v pátek 30. 8. ve 20.15 na Primě.

ČSMT Aftershow s novými moderátory Jakubem Kotkem a Soniou Edde bude každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL od 2. 9. Pokud se opravdu hodně těšíte na zákulisí, najdete ho online už v pátek po odvysílání Česko Slovensko má talent!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.