Celebrity

29. června 2023 12:34

redakce Prima Ženy

Patrasové hrozí tři roky ve vězení kvůli alkoholu. Nevzali mi krev, jsou to spekulace, říká

Minulý rok v květnu měla Dagmar Patrasová (67) autonehodu nedaleko domu na Vinohradech, kde bydlí. Těsně po nehodě odmítla dechovou zkoušku. V danou chvíli vyvázla s pokutou a se zabaveným řidičákem, nyní je ale na stole obžaloba. Dáda odmítá, že by řídila opilá. Pro Prima Ženy uvedla, že se bude aktivně bránit.

Ve čtvrtek o obžalobě Dagmar Patrasové informoval obvodní státní zástupce pro Prahu 10 Richard Houdek. Za to, že po požití alkoholických nápojů řídila osobní automobil a způsobila dvě dopravní nehody, může herečce a zpěvačce hrozit i půl roku až tři léta za mřížemi.

U soudu se budu bránit

Pro redakci Prima Ženy Dagmar Patrasová při telefonickém rozhovoru redaktorovi potvrdila, že se u soudu bude bránit. „Já jsem nikomu nedávala krev a nikdo mi nedával dýchnout. To zaprvé. A zadruhé, to jsou nějaké domněnky, to jsou nějaké spekulace a já se k tomu nebudu dál vyjadřovat,“ řekla.

„Nebudu se k tomu v žádném případě vyjadřovat,“ uvedl Felix Slováček na náš dotaz, zda Dádu podpoří u soudu.

Potíže za volantem

„Bylo opravdu štěstí, že jsem jela po klidné ulici kousek od domova a jela jsem opravdu pomalu, jinak následky určitě mohly být horší. Auto se při jízdě začalo chovat zvláštně, a když jsem chtěla zatočit domů, už to vůbec nešlo a stalo se, co se stalo,“ uvedla herečka po nehodě pro web ŽivotvČesku.cz.

Nejde přitom o její první problém za volantem. Už v roce 2018 bourala, a to také na Vinohradech. Tehdy nabourala jiné auto, policie jí naměřila dvě a půl promile, na rok a půl jí odebrala řidičák a musela zaplatit pokutu 150 tisíc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.