Celebrity

15. října 2022 07:53

Josef Šťastna

Patrasová jednou nohou v kriminále. Za nehodu v opilosti může dostat tvrdý trest

Dagmar Patrasové hrozí až tři roky vězení

Herečka Dagmar Patrasová (66) má obrovský problém. Podle státního zastupitelství hrozí herečce tři roky vězení za to, že způsobila nehodu pod vlivem alkoholu.

Herečka měla autonehodu v květnu nedaleko domu na Vinohradech, kde bydlí. Těsně po nehodě odmítla dechovou zkoušku. Vyvázla s pokutou a je bez řidičáku.

Patrasová tehdy nechtěla dávat rozhovory a stáhla se na chvíli do ústraní. Později tvrdila, že alkohol nepila, že auto muselo mít technický problém.

„Bylo opravdu štěstí, že jsem jela po klidné ulici kousek od domova a jela jsem opravdu pomalu, jinak následky určitě mohly být horší. Auto se při jízdě začalo chovat zvláštně, a když jsem chtěla zatočit domů, už to vůbec nešlo a stalo se, co se stalo,“ uvedla herečka pro web ŽivotvČesku.

Začalo trestní stíhání Dagmar Patrasové

Jenže nyní to vypadá, že řešení nehody bude mít pokračování. Je možné, že se ozvali svědci, kteří přišli s novým svědectvím.

„Bylo zahájeno trestní stíhání jedné fyzické osoby pro přečin ohrožení pod vlivem návykové látky. Ve věci tedy nadále probíhá přípravné řízení, a to ve fázi označované jako vyšetřování,“ sdělil mluvčí Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 10 Aleš Cimbala. Patrasové reálně hrozí, že prožije tři rok v kriminále.

Nejde přitom o její první problém za volantem. Už v roce 2018 bourala, a to také na Vinohradech. Tehdy nabourala jiné auto, policie jí naměřila dvě a půl promile, na rok a půl jí odebrala řidičák a musela zaplatit pokutu 150 tisíc.

Sdílejte článek
Štítky havárie Tunis Felix Slováček Dagmar Patrasová herec Praha Vinohrady Luděk Sobota Státní zastupitelství ČR silniční dopravní nehoda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.