Celebrity

4. února 2024 21:15

Josef Šťastna

David Koller odchází z Lucie. Rozchod probíhá v dobrém, ujistila kapela

Česká hudební scéna zažívá otřes, David Koller oznámil, že končí s kapelou a chce se věnovat sólovým projektům. Rozchod proběhl v dobrém, ujistila kapela Lucie.

Toto opravdu fanoušci i hudební experti čekat nemohli. Zpěvák a hudebník David Koller po více než třiceti letech rockové uskupení opouští. Kapela Lucie o tom informovala na svém Instagramu.

Lucie se rozchází v klidu

„Milí fanoušci, chtěli bychom vám oznámit, že David Koller se rozhodl opustit skupinu Lucie. Rozcházíme se v dobrém a dohodli jsme se, že společně odehrajeme všechny nasmlouvané koncerty do konce letních prázdnin. David by se rád věnoval především svojí kapele a rodině. Lucie jede dál, připravuje nové album a oslavy čtyřicátých narozenin,“ informovala skupina na svém Instagramu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Šok pro fanoušky Lucie: Zpěvák Koller kapelu opouští. Skupina prozradila, jak to bude dál

Také Koller na svých sociálních sítích oznámil konec. „Hraní s Lucií bylo fajn. A teď se chci věnovat především svojí kapele a rodině,“ uvedl Koller.

Mnozí fanoušci s prohlášením skupiny vzpomněli na dobu, kdy si kapela dala od 2. října 2004 do prosince 2012 „plánovanou tvůrčí pauzu“. „Tak to je druhý funus kapely,“ objevuje se ve zprávách pod příspěvkem. Navzdory skutečnosti, že se Koller bude věnovat vlastním projektům, fanoušci na svou oblíbenou skupinu nezanevřeli.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Členové Lucie práskli své tajemství. Za názvem kapely stála láska ke známé herečce

Podívejte se také na rozhovor Davida Kollera s Janem Krausem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.