Celebrity

25. června 2022 06:15

David Laštovka

David Křížek strávil padesátiny ve vězení. Nečekaný vzkaz od jeho ženy, miss Lucie

Tyto narozeniny budou pro jachtaře Davida Křížka jedny z nejsmutnějších. Momentálně si odpykává v plzeňské věznici na Borech 3,5letý trest za spoluúčast na tunelování Metropolitního spořitelního družstva. Jeho manželka, česká miss z roku 2003 Lucie Křížková, za svobodna Váchová, s níž má dvě malé děti, desetiletého Davida a pětiletou Lolu, za ním dosud obětavě stála a na jeho obranu ochotně poskytovala veřejná vyjádření. Nyní však přišel obrat.

Donedávna byla Lucie na své sociální síti velmi aktivní a popisovala, jak odloučení od svého manžela snáší ona i jejich malé děti. Prozradila, že Davidovi do vězení každý den posílá dopisy a občas probíhají i telefonické hovory. „Před osmou hodinou ráno volalo skryté číslo a já tušila, že by to mohl být konečně ON. A byl! Zase jsem mohla slyšet jeho hlas,“ napsala po jeho nástupu do vězení na svou sociální síť.

Z dopisů, které ji od manžela dosud přišly, si už udělala obrázek o tom, jak to ve vězení chodí, jaký tam panuje režim a jak to její láska zvládá. „Čekali jsme, že to nebude jednoduché. A není. Když čtu jeho „deník“, tečou mi slzy. Je to bolestné, hlavně, když je hlava přesvědčená, že si takový trest nezaslouží. Ale David to zvládá a zvládne,“ popsala Lucie.

O manželovi přestala poskytovat rozhovory

Své vzkazy z vězení začal David postupně prokládat kresbami. Situaci, v níž se nyní nachází srovnává s českou replikou pirátské plachetnice La Grace, která doplatila na chybu, uvízla na mělčině nedaleko Marbelly, ale nakonec dokázala přes velké potíže znovu vyplout a dál rozdávat radost. Ve vězení prý také začal psát svou novou knihu.

Poslední zprávu Lucie na své sociální síti věnovala Davidovi 19. června. „Den otců. Já toho svého už nikdy neobejmu. Děti svého tátu objímají jednou za měsíc, v návštěvní místnosti se zamřížovanými okny, s cizími lidmi za zády... Trošku depka,“ napsala.

Když Lucii kontaktovala redakce webu Prima Ženy s prosbou o rozhovor věnovaný Davidovi, který bude mít padesáté narozeniny, omluvila se. „Děkuji za zájem, ale o manželovi teď rozhovory neposkytuji. Děkuji za pochopení,“ uvedla Křížková.

Sdílejte článek
Štítky vězení manželé věznice děti jachtař Česká Miss Lucie Křížková David Křížek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.