Prima maminka

4. prosince 2020 07:51

Anna Kopečková

Sedminásobná kojící maminka nestačí odmítat žádosti o mateřské mléko. Bezdětní muži jí nabízejí obrovské částky!

Sedmatřicetiletá Misty Lang z amerického Seattlu nikdy netrpěla nedostatkem mateřského mléka. Právě naopak, proto ho začala nabízet zadarmo už v roce 2009 těm, kteří ho potřebují, a pokračuje v tom dodnes. Mezi zájemci ale zdaleka nejsou jen ti, kterým je mateřské mléko určeno, tedy maminky s kojenci.

Američanka Misty Lang s manželem Peterem vychovává celkem sedm dětí, z nichž šest jsou dvojčata. Sama přiznává, že je jejich rodinný život poněkud chaotický, přesto je nesmírně šťastná, že má tak velkou rodinu. I když sama pochází z dvojčat, nikdy si nemyslela, že se jí něco takového poštěstí. Takže když ve 25 letech poprvé otěhotněla po třech měsících pokusů s bývalým partnerem, byla doslova v extázi, když zjistila, že jsou na cestě dva malí tvorečkové. Když se pak v sedmém měsíci těhotenství s partnerem rozešla a porodila dvojčata, potkala v roce 2010 svého současného manžela. Ten je jedináček, takže velmi toužil po tom mít vlastní děti. Domluvili se tedy, že během líbánek začnou pracovat na miminku. Šlo to ale rychleji, než plánovali, protože Místy týden před svatbou zjistila, že je opět těhotná. Tentokrát to byla jedna holčička, které je teď deset let. A hned následující rok Misty zjistila, že je zase těhotná. Když se potvrdilo, že jsou to opět dvojčata, měla smíšené pocity. „Šokovalo mě to, cítila jsem vzrušení i úzkost, protože jsem už věděla, co mě čeká.“ A když před třemi lety otěhotněla a opět to byla dvojčata, řekl manžel dost, protože jejich život v té době už byl opravdu hektický a rostoucí náklady jim začaly přerůstat přes hlavu.

Nákupy jako pro armádu

Peter je táta na rodičovské dovolené, takže rodinu musí zabezpečit Misty, která pracuje jako pečovatelka a zároveň, navzdory své rušné domácnosti, studuje, aby se mohla stát lékařkou a měla větší šanci uživit velkou rodinu, protože je to opravdu náročné. Jen za jídlo utrácejí Langovi týdně zhruba 600 dolarů (asi 13 000 korun). „Pokladní v supermarketu si vždycky myslí, že dělám nákup na měsíc, protože mám dva nákupní vozíky plné až po okraj. Nedávno se nás dokonce v obchodě ptali, jestli se připravujeme na koronavirus a děláme si zásoby, přitom jsme dělali jen obvyklý nákup,“ říká sedminásobná maminka.

Kvůli mléku dostává i perverzní nabídky

Přestože početná rodina nemá peněz nazbyt, snaží se pomáhat i ostatním maminkám, které nemají takové štěstí jako Misty a nemohou samy kojit. Supermáma Misty má totiž dar od přírody a její tělo je schopné vyprodukovat opravdu hodně mateřského mléka, hlavně během prvních čtyř týdnů po porodu. Kromě kojení svých vlastních dětí proto každé dvě až tři hodiny používá odsávačku a je schopna najednou odsát až 1,2 litru mléka, což je mnohem víc, než sama využije. Naučila se ho tedy skladovat do zásoby a rozdává ho pak dalším maminkám, které ho potřebují. „Je to úžasný pocit vědět, že mohu pomoci i jiným dětem vzkvétat a získávat živiny, které potřebují,“ říká zaneprázdněná matka, která využívá k odsávání mléka i dlouhé cesty autem, zatímco poslouchá přednášky ze školy, protože doma na studium nemá klid. Od roku 2008, kdy s dárcovstvím začala, už poskytla téměř 770 litrů mateřského mléka. Dárcovství má ale i svou stinnou stránku. Protože Misty využívá i sociální sítě, setkala se už i s mnoha perverzními nabídkami. Na Instagramu, kde sdílí fotografie, jak kojí svá dvojčata, dostává desítky zpráv týdně, mezi nimiž jsou i oplzlé zprávy od fetišistů vydávajících se za ženy, které potřebují mateřské mléko. Jeden muž jí dokonce za jeho nakojení nabídl částku přes 100 000 korun! Podle Misty takové reakce z velké části mohou vyvolávat její obrovská prsa, která mnohé muže jistě vzrušují. Ozývají se jí prý i muži, kteří se vydávají za starostlivé manžely, jejichž ženy potřebují poradit s kojením, a jeden dokonce předstíral, že je vědecký pracovník. Bezpochyby jde o jednu z forem sexuálního obtěžování, Misty se tím ale nenechává odradit a na podobné zprávy reaguje podle nálady. Některé blokuje a na některé se snaží odpovídat v naději, že lépe pochopí motiv, který vedl autora k tomu, že něco takového napsal a poslal. Mnozí muži, kteří takové zprávy posílají, podle ní hledají jen citový nebo mateřský vztah, například kvůli nějakému traumatu z dětství.

Navzdory věčnému nepořádku a stresu sedminásobná maminka říká, že by nic nezměnila, a vyzývá ostatní maminky, aby se nevzdaly svých snů. „Chci, aby si ostatní rodiče uvědomili, že nemusí opustit své sny, protože mají děti,“ říká Misty, která se snaží upozorňovat na to, že kojení je naprosto přirozená věc, a vzkazuje ostatním maminkám, aby kvůli mateřství neztrácely samy sebe.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.