Prima maminka

23. září 2018 07:30

Anna Kopečková

Co udělají s břichem trojčata? Dánská maminka se stala hitem Instagramu!

Trojčata se nerodí příliš často, přibližně jednou za 6 400 porodů. Když se to ale podaří, stojí to za to. Své o tom ví šestatřicetiletá Maria z Dánska, která fotografie z průběhu svého těhotenství pravidelně zveřejňovala na Instagramu, kde ji sleduje už téměř 370 tisíc lidí.

Marie a její manžel Anders už měli dvouletého chlapečka, když se ukázalo, že čekají trojčata – dvě holčičky a jednoho chlapce. Navíc se jim to podařilo přirozenou cestou, což je celkem vzácný případ. „To ale byla cesta! Od obrovského šoku, když jsem se dozvěděla, že tam jsou tři, až k reakci lidí, bezpočtu kontrol a všech příprav na životní změnu a plánování. Nic běžného," napsala na sociální síť nastávající maminka, která prostřednictvím fotografií zmapovala své těhotenství od jeho počátku až téměř k porodu.

Ze začátku těhotenství se Maria obávala, že ji budou muset hospitalizovat, nebo že bude muset strávit většinu času v posteli, ale naštěstí celé těhotenství proběhlo bez větších komplikací.

„Jsem ráda, že jsme vyfotili tyto fotografie, protože tahle koláž opravdu ukazuje obrovský růst,“ napsala Maria a přidala další snímky svého obrovského těhotenského břicha. „Je zvláštní končit s tak obrovským břichem a ještě zvláštnější je, že je takhle vystouplé, aniž by spadlo dolů!"

Poslední dny před porodem označila Maria jako vyčkávací hru. „Tohle jsem já většinu dnů teď: televizní seriály, spaní, brouzdání na mobilu a tak dál. To všechno s kopáním dětí a Braxton Hicksovými kontrakcemi. Je skvělé, že už zbývají jen čtyři dny a že už nebudu mít čas být znuděná na dalších osmnáct let.“

Nudit se Maria určitě nebude. Trojčátka se narodila 12. září krátce před devátou ranní. Venku byla během tří minut a Maria s manželem je pojmenovali Iben, Filip a Agnes.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.