zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Co udělají s břichem trojčata? Dánská maminka se stala hitem Instagramu!

Co udělají s břichem trojčata?
Autor: Instagram/littlenordicphotography Co udělají s břichem trojčata?
anna kopečková , Vydáno: 23.09.2018
Trojčata se nerodí příliš často, přibližně jednou za 6 400 porodů. Když se to ale podaří, stojí to za to. Své o tom ví šestatřicetiletá Maria z Dánska, která fotografie z průběhu svého těhotenství pravidelně zveřejňovala na Instagramu, kde ji sleduje už téměř 370 tisíc lidí.

reklama

Marie a její manžel Anders už měli dvouletého chlapečka, když se ukázalo, že čekají trojčata – dvě holčičky a jednoho chlapce. Navíc se jim to podařilo přirozenou cestou, což je celkem vzácný případ. „To ale byla cesta! Od obrovského šoku, když jsem se dozvěděla, že tam jsou tři, až k reakci lidí, bezpočtu kontrol a všech příprav na životní změnu a plánování. Nic běžného," napsala na sociální síť nastávající maminka, která prostřednictvím fotografií zmapovala své těhotenství od jeho počátku až téměř k porodu.

Ze začátku těhotenství se Maria obávala, že ji budou muset hospitalizovat, nebo že bude muset strávit většinu času v posteli, ale naštěstí celé těhotenství proběhlo bez větších komplikací. 

Takhle rostou trojčata v břiše
Autor: Instagram/triplets_of_copenhagen Takhle rostou trojčata v břiše

„Jsem ráda, že jsme vyfotili tyto fotografie, protože tahle koláž opravdu ukazuje obrovský růst,“ napsala Maria a přidala další snímky svého obrovského těhotenského břicha. „Je zvláštní končit s tak obrovským břichem a ještě zvláštnější je, že je takhle vystouplé, aniž by spadlo dolů!" 

downlister_2018-09-18_14-10-17_wide
downlister_2018-09-18_14-10-17_wide

Poslední dny před porodem označila Maria jako vyčkávací hru. „Tohle jsem já většinu dnů teď: televizní seriály, spaní, brouzdání na mobilu a tak dál. To všechno s kopáním dětí a Braxton Hicksovými kontrakcemi. Je skvělé, že už zbývají jen čtyři dny a že už nebudu mít čas být znuděná na dalších osmnáct let.“

Poslední dny před porodem
Autor: Instagram/triplets_of_copenhagen Poslední dny před porodem

Nudit se Maria určitě nebude. Trojčátka se narodila 12. září krátce před devátou ranní. Venku byla během tří minut a Maria s manželem je pojmenovali Iben, Filip a Agnes.

reklama

Související témata: trojčata , těhotenství , porod

reklama

Přečtěte si také

reklama