Tátové na tahu startují. Seznamte se!

Jsou čtyři a vzali si na starost domácnost a výchovu dětí, která je v jejich podání mnohem dobrodružnější. Každý z nich je jiný, ale všichni se snaží své povinnosti zvládat na jedničku.

Tátové na tahu přinášejí chytrý, dojemný a vtipný příběh o čtyřech moderních rodinách, které mají jedno společné: domácnost a výchovu dětí si vzali na starost muži. Každý z hrdinů je naprosto odlišný, ale spojuje je jejich společný úděl, přátelství a snaha nepoztrácet děti. Seznamte se s hlavními aktéry:

Jakub Beran – napravený hříšník

Jakub je sexy třicátník, bývalý špičkový hokejista. Kvůli svému bohémskému a nezodpovědnému stylu života ale přišel o kariéru i rodinu. Vyhodili ho ze Sparty a kvůli nevěře, kterou marně popíral, od něj utelka manželka Nikola i s dětmi a nevypadá to, že by se chtěla vracet. Jakub se ale naštěstí probírá a o svou rodinu začne bojovat s vervou hodnou vrcholového sportovce. Snaží se získat zpět svou ženu a nechce rozhodně přijít o své děti. Soudně se domáhá opatrovnictví. Jeho hlavním životním cílem je dokázat, že je schopen být dobrým otcem. Jeho bývalý tým se ho sice zbavil, ale nové přátele pro něj zcela nečekaně nachází v tatíncích spolužáků svých synů, s jejichž pomocí začne nový život.

Sympatického sexy sportovce v seriálu Tátové na tahu hraje Štěpán Benoni. Přestože sám vlastní děti ještě nemá, v seriálu má rovnou tři, a z toho jedna pěkně uličnická dvojčata. A jako otec „na mateřské“ je velmi přesvědčivý a důvěryhodný.

Marek Moravec – stále hravý sympaťák

Marek je de facto ideální manžel a sen mnoha žen. Přátelský, inteligentní a hravý muž, který má za sebou úspěšnou kariéru ve sféře marketingu a reklamy a který o sobě vůbec netuší, že je ženami vnímaný také jako velmi pohledný. Na druhou stranu má talent říkat nesprávné věci v nesprávnou chvíli, což například jeho ženu sice dohání k šílenství, ale ve skutečnosti to z něj dělá ještě roztomilejší bytost. Jeho největší slabinou je tak snaha o to být nejlepším kamarádem, spolehlivým manželem a také zaměstnancem roku. Stále mu nedochází, že je v životě vždy něco za něco, že něčeho se bude muset prostě vzdát.

Jako sympaťák Marek se divákům v seriálu Tátové na tahu představí Saša Rašilov. I jeho role táty na mateřské baví a rozhodně se péči o malé dítě nevyhýbá ani v soukromém životě.

Lubor Knopp – charismatický sympaťák ze staré školy

Šarmantní chlap ze staré školy, který ženám pomáhá do kabátu. A kterému rozhodně není lhostejné opačné pohlaví. Je to navenek drsňák, uvnitř ale pytel dobroty, který by se pro rodinu a kamarády rozkrájel. Klidně by kvůli nim skočil i pod vlak, což by pro něj bylo možná jednodušší než jim říct, jak je má rád. Prodal úspěšnou stavební firmu, takže finance ho netrápí, a je tak schopný velmi dobře zabezpečit i svoji rodinu, která je pro něj už třetí v pořadí. Předchozí dvě manželství mu nevyšla a on nechce stejnou chybu opakovat. Proto je pro něj pohoda doma nyní absolutní prioritou. Zatímco Lubor si plánoval, jak si s partnerkou Gábinou užijí dlouhý předčasný důchod, ona nastoupí do práce, chce se konečně realizovat, a Lubor přebírá v domácnosti taktovku a začne se starat o její chod a především o výchovu dcery, která právě nastupuje do první třídy.

Lubora hraje charismatický herec Karel Dobrý, kterého mají diváci zaškatulkovaného spíš jako představitele rozervanců nebo záporáků. Kladné role úplně často nedostává. V seriálu Tátové na tahu se představí ale v roli úplně jiné, bezmála komediální.

Kamil Adámek – táta, co fantasticky peče

Táta Kamil se vymyká zažitým konvencím. Je vtipný, empatický, loajální a žije v registrovaném partnerství. Každý ho má rád, stejně jako má každý rád jeho fantastické koláče, které peče. Nikdy nečekal, že by se jako homosexuál mohl stát tátou, ale po smrti sestry jeho životního partnera Tomáše nebyl nikdo jiný, kdo by se o malou Štěpánku dokázal postarat lépe. Holčička se rychle stala středem Kamilova života. Sice neustále pochybuje o svých výchovných schopnostech, ale ve skutečnosti je Štěpánce tím nejlepším otcem na světě a je ochotný pro ni udělat doslova všechno. Jen si to ještě nestačil uvědomit.

Hereckým představitelem Kamila je herec s uhrančivým pohledem Petr Vaněk. Svého „tatínka“ si rozhodně oblíbil a fandí mu. A stejně jako Kamilovi je mu výchova dětí blízká. Sám je otcem malé dcery a rozhodně se nebrání zůstat na mateřské dovolené. Dokonce to i kdysi plánoval, ale nakonec to nevyšlo.

Seriál Tátové na tahu můžete sledovat na Primě každou neděli od 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.