Chcete mít pevný kulatý zadeček? Žádný problém!

Stačí si osvojit pár triků, které ani nezaberou příliš mnoho času, a budete mít brzy krásně pevný a kulatý zadeček.

Možná jste v nedávné době trošičku přibrala. Máte pár kilo navíc, ale není to nic hrozného. Potřebujete jen malinko zpevnit. Nejvíce se mírné nakynutí projeví na zadečku (i když děláme, že to nevidíme). Pokud si myslíte, že nemáte čas na klasické cviky, možná vám pomůže toto:

Existují mimořádně účinné metody, které vás zase dostanou do formy.

Trik na cestu do práce

Když se „autobusový“ trik osvědčil Cindy Crawford, která mimochodem po čtyřicítce vypadá lépe než kdy jindy, měl by fungovat i na vás. Spočívá v tom, že kdykoliv čekáte na prostředek veřejné hromadné dopravy, zatínáte rytmicky hýžďové svalstvo. Cindy tento cvik praktikuje od doby, kdy ještě neměla tolik peněz, aby mohla jezdit taxíky, proto vidíte, že stoprocentně funguje. Můžete ho dělat kdykoliv a kdekoliv, když na něco čekáte ve stoje.

Posilujte i při sexu

Zatínejte hýžďové svalstvo i při sexu. Při masturbaci, při tom, když je partner ve vás – alespoň bude jeho obemknutí těsnější. Pochvalovat si to budete oba dva. Vy z toho navíc vyjdete s kulatým zadečkem.

Štípejte se

Po sprchování, které byste měla ideálně zakončit studenou sprchou (alespoň se o to pokuste) si lehce proštípejte zadeček, třeba při nanášení zpevňovacího tělového mléka. Prokrví vám to pokožku a odežene strašáka celulitidy.

Kupte si švihadlo

Budete si hned připadat mladší – jako malá holčička si přeskákejte celou „školku“ se švihadlem. K tomu si ale kupte sportovní podprsenku. Asi by se vám nelíbilo, kdybyste sice měla pevný zadeček, ale ňadra jako honicí pes…

Choďte do schodů

Chůze do schodů je nejlevnějším fitkem na světě. Navíc ušetříte čas při čekání na výtah. Přece se tam nebudete zbytečně tlačit, když můžete pracovat na svém zadečku!

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky hubnutí cvičení sex zadek fitness schody pevný zadek dokonalá postava kulatý zadeček zadeček Cindy Crawfordová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.