zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Chcete mít ploché břicho a pevné štíhlé svaly? Vytvarujte si postavu pomocí jógy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

anna kopečková , Vydáno: 20.05.2015
Pokud chcete hezky vytvarovat postavu a zpevnit vaše svaly, nemusíte se trápit v posilovně, stačí totiž pravidelně cvičit jógu. Formování postavy tímto způsobem je velmi zdravé a zároveň přirozené, protože cvičíte pouze s váhou vlastního těla.

reklama

 

Hlavním rozdílem je to, že svaly při cvičení jógy neposilujete jen v pohybu jako při klasickém cvičení, ale také izometricky, při delších výdržích v jednotlivých pozicích.

 

Při takovém posilování se zapojí mnohem více svalových vláken, cvičení je efektivnější a vy dosáhnete o to dříve vysněných výsledků. Nespornou výhodou cvičení jógy je dále posílení svalů, které jsou uloženy hluboko v břiše, ale i drobných svalů podél páteře, které se během klasického posilování příliš nezapojují. Zpevněním těchto svalů pak docílíte krásně plochého břicha a ulevíte si od bolesti zad.

 

Díky tomu, že při cvičení jógy kombinujete delší výdrže v jednotlivých pozicích s protahováním, dosáhnete toho, že vaše svaly budou nejen pevné a vytvarované, ale také pružné a hezky štíhlé.

Podle videa v úvodu článku si můžete zacvičit jógu pro stimulaci lymfy. Na první pohled působí jako pouhé protahování, nicméně šetrným způsobem zvyšuje pružnost těla, hybnost kloubů i páteře a odstraňuje svalovou nerovnováhu.

 

Zdroj: Fithall.cz

Fithall banner 3 Foto:

Mohlo by vás taky zajímat:

Hormonální jóga pomáhá ženám i mužům

Hormonální jóga: 30 minut denně vám změní život

Stačí trocha místa

Chcete doma cvičit jógu? Základní rady, jak na to

reklama

Související témata: cvičení , hubnutí , jóga , tvarování postavy

reklama

Přečtěte si také

reklama