Diety a hubnutí

30. července 2018 07:30

Anna Kopečková

Letní očista: 7 tipů, jak odlehčit svému organismu

Letní očista: 7 tipů, jak odlehčit svému organismu

Jestliže nepatříte mezi ty, pro které je léto synonymem grilovacích párty, sladkých alkoholických drinků, smetanových zmrzlin a ledových káviček se šlehačkou, můžete toto období využít pro celkovou očistu organismu. Také ti, jež si letní dobroty dopřávají, ale pomalu začínají následky častého opékání špekáčků a popíjení orosených piv na sobě cítit, mají možnost využít měsíce, ve kterých tělo pracuje na plné obrátky, a trochu mu odlehčit.

Pro lepší pocit není nutné dodržovat speciální detoxikační programy a prolévat se mladým ječmenem nebo zobat zázračné pilulky – stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel, na chvilku zatnout zuby a odolat lákadlům.

Sdílejte článek
Štítky organismus

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.