Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

ON-LINE CHAT: Ptejte se profesionální osobní trenérky Rii Hrušovské

Najít si informace o tom, jak cvičit a co jíst, není složité. Jenže skutečnost bývá mnohem komplikovanější, a když se do cvičení a různých diet vrhnete po hlavě, nemusí se dostavit očekávaný výsledek. Dnes se můžete poradit s odbornicí, která má jako profesionálka 15 let zkušeností v oboru.
Vydáno: 26.02.2015
Využijte konzultace se sympatickou a zkušenou osobní trenérkou
Autor: mypersonaltrainer.cz Využijte konzultace se sympatickou a zkušenou osobní trenérkou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Znáte ten pocit, kdy vejdete do fitness centra a vrhnete se hned na první lekci, kterou vidíte? A pak odcházíte otrávení a druhý den vás bolí celé tělo. Nebo možná už cvičíte dlouho, jenže pořád se vám nedaří vytvarovat si pověstný břišní pekáč. Nebo vás lekce, na které pravidelně chodíte, přestávají bavit a potřebujete najít něco, co vás znovu nakopne. A třeba nemáte na chození do fitka vůbec čas a potřebujete jen poradit, co a jak cvičit doma v pauze mezi úklidem a starostí o děti.

Mít osobního trenéra patří v určitých kruzích a mezi určitými lidmi k naprosté samozřejmosti. Dobře to zní, dobře to vypadá. Jenže není tak lehké vybrat takového, který své klienty netrénuje jako na běžícím pásu a umí vám podat kvalitní informace. Každý ale nepotřebuje svého osobního průvodce cvičením. Někdy potřebujete jen trochu popostrčit nebo poradit.

 

Dnes máte jedinečnou možnost zeptat se profesionální osobní trenérky na to, co vás zajímá. Potřebujete najít vhodné cvičení? Chcete poradit účinné cviky na břicho nebo stehna? Nevíte si rady s jídelníčkem a nákupem vhodných potravin?

ONLINE CHAT BYL UKONČEN. OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OTÁZEK NEBYLO MOŽNÉ ZODPOVĚDĚT VŠECHNY. MŮŽETE SE OBRACET PŘÍMO NA RIU HRUŠOVSKOU NA E-MAIL info@mypersonaltrainer.cz.

02fFULL Foto:

Ria Hrušovská se v profesionálním světě fitness pohybuje již 15 let a v červenci 2012 založila se svým bratrem Gustavem MPT (My Personal Trainer) Akademii. Zaměřuje se na osobní trenérství, výživu, masáže a trénink v oblasti skupinového cvičení. Má specializaci na silové cvičení, funkční trénink, TRX, step a taneční aerobik, pilates, power jógu, tanec, street dance a hip hop, bosu a bojová umění. Kromě toho je velkou propagátorkou a jednou z největších odbornic na velmi účinné cvičení Les Mills, které se ve světě stalo fenoménem. Na ukázku se můžete podívat v našem videu:

Prima ženy: Les Mills

 

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Ria Hrušovská na ně bude odpovídat ve čtvrtek mezi 18. a 20. hodinou.

Více o Rie Hrušovské najdete na www.mypersonaltrainer.cz.

HB ikona Foto:

Reklama