Medový recept na hubnutí a povzbuzení sexuálního apetitu

Zamlsáte si a ještě uděláte něco dobrého pro svou postavu a zdraví! A jako bonus i zvýšený sexuální apetit.

Med je ve skutečnosti při hubnutí užitečný. Ačkoliv se jedná o jednoduchý cukr, nejde o rafinovaný a zpracovaný cukr. Med obsahuje vitamíny, minerály a živiny, které jsou pro organismus velmi prospěšné. Kromě toho urychluje metabolismus, který pomáhá tělu spalovat tuky.

Jednoduché tipy na snížení váhy:

Med má zdravější glykemický index než cukr, proto nezpůsobuje rychlé zvýšení hladiny krevního cukru, ale cukr je pozvolna vstřebáván do těla.

  • Skořice stabilizuje hladinu krevního cukru a zvyšuje metabolismus glukózy. Jelikož vysoká hladina krevního cukru může vést ke zvýšenému ukládání tuků, skořice je jeho prevencí. Skořice též zlepšuje funkci inzulinu.
  • Skořice a lokální med působí proti parazitům, plísním a bakteriím v trávicím traktu. Med též pomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru, což působí proti pocitům hladu a přináší pocit sytosti.

Recept na medový zázrak:

  • 1 lžíce organického medu přímo od včelaře
  • 1 čajová lžička organické skořice

(Zjednodušeně 1 díl skořice na dva díly medu.)

Postup:

1. Dejte skořici do misky.2. Přiveďte k varu hrnek vody.3. Nalijte horkou vodu na skořici.4. Marinujte 15 minut.5. Po vychladnutí přidejte med.

Vždy přidávejte med do vychlazené tekutiny, jelikož horko ničí enzymy v nezpracovaném medu. Pijte dvakrát denně půl šálku ráno a půl šálku před spaním. Užívejte na lačno. Můžete pocítit příval energie a chuť na sex.

Zdroj: Fithall.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.