Reality show PRIMA HUBNUTÍ odstartovala. Seznamte se s finalistkami a jejich trenérkami

Seznamte se s dvěma ženami, které se rozhodly pod dohledem odborníků i nás všech zhubnout a změnit svůj životní styl.

Patříte i vy mezi ty, kteří si začátkem roku dávají předsevzetí, že zhubnou, začnou žít zdravě a změní svůj životní styl? A nikdy to nesplní? Zkuste to letos s Reality show Prima hubnutí, která je určena pro všechny čtenářky webu Prima-Ženy.cz, které chtějí žít aktivně a zdravě.

Pomůžeme vám překonat bariéry, kvůli kterým jste ještě nezačala cvičit a zdravě se hýbat! Změníme váš životní styl tak, abyste stíhala své oblíbené aktivity a zařadila do svého denního programu zdravý pohyb. Bude vás to bavit a ještě si zformujete postavu a zhubnete!

Sledujte dietní a cvičební plán finalistek naší reality show Prima Hubnutí a získejte spolu s nimi štíhlou a zdravou postavu!

TO JSOU ONY:

Simona Štefanová

Věk: 40 let

Výška: 164 cm

Váha: 75 kg

Zaměstnání: mateřská dovolená

Simona je matkou dvou dětí. Na sportovní aktivity jí dle jejích slov nezbývá příliš času, ale když si nějaký čas najde, tak si jde zaplavat. Ráda má také malování a focení.

Strava je u Simči největší problém. Den začne snídaní, přes den dojídá jídlo po dětech a večer neví, co by snědla dřív.

Četla jste si krátký popis aktivit Simči a říkáte si, to jsem přesně já? Tak sledujte naší Reality show a třeba i vy v ní najdete tipy, jak změnit svůj životní styl.

Ivana Kotulánová

Věk: 29 let

Výška: 165 cm

Váha: 87 kg

Zaměstnání: učitelka

Ivana má velmi psychicky náročné zaměstnání. Učí děti s poruchou chování. Dříve pravidelně sportovovala, ale nyní se k pravidelnému pohybu nemůže donutit. Není čas, chuť a ani vůle.

Velký problém u Ivči je také v pravidelné stravě a pak hlavně dvě velké neřesti – brambůrky a dortíky, kterých se nemůže zbavit.

Patříte mezi ty, které mají stejné problémy jako Ivča? Během dvou měsíců vám přineseme mnoho rad, jak se těchto špatných návyků zbavit.

Oběma finalistkám bude po celou dobu Reality show k dispozici tým odborníků Fithall.cz, budou s nimi moci z domova konzultovat své problémy a budou dostávat doporučení šitá na míru jejich aktuálním potřebám. My budeme u toho a všechny hubnoucí fígle vám prozradíme. Vy pak rozhodnete, které ženě se podařilo dosáhnout stanoveného cíle nejlépe!

Seznamte se s odborníky, kteří budou mít naše dvě finalistky na starost:

Veronika Staňková – dietoložka a trenérka v jednom

Její svěřenkyní bude Simona.

Veronika vystudovala psychologii na FFUK a pracovala jako psycholožka v Psychiatrické nemocnici Bohnice a Klinickém centru ISCARE na oddělení „Centra pro léčbu obezity“. Je členka České obezitologické společnosti a v současné době je na mateřské dovolené.

V soukromé psychoterapeutické praxi se věnuje mimo jiné psychoterapii obézních, ale také pacientům s poruchami příjmu potravy.

Je instruktorkou skupinových lekcí, jako je aerobic, bosu, kick box a jóga.

Veroniky jste se mohli ptát v našem on-line chatu. Všechny otázky a odpovědi najdete TADY.

Barbora Nekolová – trenérka

Její svěřenkyní bude Ivana.

Barbora v dospívání hrála závodně tenis, ale kvůli zranění byla nucena s tenisem přestat. Poté přišly na řadu fitness aktivity a běh.

Je instruktorkou celé řady cvičení (Fitbox, Trampies, Osobní trenér, Ropeskipping, běh, NTC) a aktivně se věnuje běhání a zdravému životnímu stylu.

V současné době pracuje jako merchandiser, studuje dvě vysoké školy a veškerý volný čas věnuje sportu. Ráda pomáhá lidem, kteří chtějí změnit svůj životní styl, mají sílu, odhodlání a pevnou vůli.

První setkání s finalistkami proběhlo 25. ledna 2015 v Yard Resortu. Podívejte se:

Zdroj: Fithall.cz

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky životní styl reality show Filozofická fakulta Univerzity Karlovy Psychiatrická léčebna Bohnice Iscare

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.