Startuje seriál HOLKY VE FORMĚ. Přidejte se!

Možná patříte mezi ty, kteří běhání neměli nikdy příliš v lásce. Často za takové pocity mohou hodiny tělesné výchovy, kdy vás učitelé honili se stopkami po hřišti, píchání v boku bylo téměř nesnesitelné a ještě dvě hodiny poté se z vás řinuly proudy potu.

Běhání má ve skutečnosti do tohoto mučení hodně daleko – jde totiž jenom o to naučit se běhat správně. V momentě, kdy pochopíte, jak působí běh na vaše tělo, na vaši psychiku a zdraví, nemůžete se do běhání nezamilovat.

A k tomu, abyste pochopili, jak na správnou techniku běhu, jak se vyvarovat chybám a jak u běhání vydržet a neselhat, vám pomohou Holky ve formě Barča a Lenka.

A co jsou vlastně Holky ve formě zač?

BARBORA NEKOLOVÁ

S Barčou jste se mohli setkat již v rámci naší Reality show PRIMA HUBNUTÍ. Její zkušenosti v oblasti sportu a zdravého životního stylu pomohly nejedné z našich finalistek.

Barča v dospívání hrála závodně tenis, ale kvůli zranění byla nucena s tenisem přestat. Poté přišly na řadu fitness aktivity a běh. Je instruktorkou celé řady cvičení (Fitbox, Trampies, Osobní trenér, Ropeskipping, běh, NTC) a aktivně se věnuje běhání a zdravému životnímu stylu.

V současné době pracuje ve sportovní firmě v marketingovém oddělení, studuje dvě vysoké školy a veškerý volný čas věnuje sportu. Ráda pomáhá lidem, kteří chtějí změnit svůj životní styl, mají sílu, odhodlání a pevnou vůli.

LENKA PŠAJDLOVÁ

Lenka se od malička věnuje atletice. Láska ke sportu ji dovedla na Fakultu tělesné výchovy a sportu na Karlově Univerzitě, kde získala magisterský titul. V současné době pokračuje v doktorském studiu.

Ve volném čase působí jako Nike běžecká trenérka a pomáhá hlavně začátečníkům budovat vztah k běhu a ke zdravému životním stylu.

Co svedlo Barču a Lenku dohromady? A jak vznikl Blog Holky ve formě?

Lenka s Bárou se poznaly, jak taky jinak, při sportu a to při vedení Nike běžeckých tréninků. Později se staly kolegyněmi v práci a projekt Holky ve formě mohl odstartovat. Obě spojuje především láska k běhu a zdravému životnímu stylu.

Blog Holky ve formě píšou již dva roky. Důležitým posláním blogu je motivace všech ostatních holek, aby začaly a neskončily na své cestě za lepším já. Obě rády zkoušejí všechno možné a hlavně nové. Na blogu se dozvíte různé tréninkové rady, zážitky a zkušenosti. Můžete si uvařit něco z řady zdravých receptů a pořídit do šatníku pestré sportovní kousky podle zajímavých tipů a recenzí.

Blog Holky ve formě naleznete ZDE.

Na co se můžete těšit?

Holky ve formě si pro vás připravily 5dílný seriál o běhání. Máte se tedy na co těšit. Léto s Holkami ve formě je tady!

První díl s názvem „Začínáme s běžeckým tréninkem“ najdete na našem webu už tuto neděli 28. 6. 2015.

Těšíte se? My ano :)

Připraveno ve spolupráci s Fithall.cz.

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek
Štítky běh sport Nike zdravý životní styl tělesná výchova blog

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.