Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Startuje seriál HOLKY VE FORMĚ. Přidejte se!

Možná patříte mezi ty, kteří běhání neměli nikdy příliš v lásce. Často za takové pocity mohou hodiny tělesné výchovy, kdy vás učitelé honili se stopkami po hřišti, píchání v boku bylo téměř nesnesitelné a ještě dvě hodiny poté se z vás řinuly proudy potu.
Vydáno: 26.06.2015, Anna Kopečková
Chcete mít postavu jako Holky ve formě?
Chcete mít postavu jako Holky ve formě? Autor: holkyveforme.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Běhání má ve skutečnosti do tohoto mučení hodně daleko – jde totiž jenom o to naučit se běhat správně. V momentě, kdy pochopíte, jak působí běh na vaše tělo, na vaši psychiku a zdraví, nemůžete se do běhání nezamilovat.

A k tomu, abyste pochopili, jak na správnou techniku běhu, jak se vyvarovat chybám a jak u běhání vydržet a neselhat, vám pomohou Holky ve formě Barča a Lenka.

A co jsou vlastně Holky ve formě zač?

1035-42-14e1591-RDS-2619 Foto:

BARBORA NEKOLOVÁ

S Barčou jste se mohli setkat již v rámci naší Reality show PRIMA HUBNUTÍ. Její zkušenosti v oblasti sportu a zdravého životního stylu pomohly nejedné z našich finalistek.

Barča v dospívání hrála závodně tenis, ale kvůli zranění byla nucena s tenisem přestat. Poté přišly na řadu fitness aktivity a běh. Je instruktorkou celé řady cvičení (Fitbox, Trampies, Osobní trenér, Ropeskipping, běh, NTC) a aktivně se věnuje běhání a zdravému životnímu stylu.

V současné době pracuje ve sportovní firmě v marketingovém oddělení, studuje dvě vysoké školy a veškerý volný čas věnuje sportu. Ráda pomáhá lidem, kteří chtějí změnit svůj životní styl, mají sílu, odhodlání a pevnou vůli.

 

c31f-48-14e15c9-RDS-88e3 Foto:

LENKA PŠAJDLOVÁ

Lenka se od malička věnuje atletice. Láska ke sportu ji dovedla na Fakultu tělesné výchovy a sportu na Karlově Univerzitě, kde získala magisterský titul. V současné době pokračuje v doktorském studiu.

Ve volném čase působí jako Nike běžecká trenérka a pomáhá hlavně začátečníkům budovat vztah k běhu a ke zdravému životním stylu.

 

                                                                                                                                               Co svedlo Barču a Lenku dohromady? A jak vznikl Blog Holky ve formě?

Lenka s Bárou se poznaly, jak taky jinak, při sportu a to při vedení Nike běžeckých tréninků. Později se staly kolegyněmi v práci a projekt Holky ve formě mohl odstartovat. Obě spojuje především láska k běhu a zdravému životnímu stylu.

Blog Holky ve formě píšou již dva roky. Důležitým posláním blogu je motivace všech ostatních holek, aby začaly a neskončily na své cestě za lepším já. Obě rády zkoušejí všechno možné a hlavně nové. Na blogu se dozvíte různé tréninkové rady, zážitky a zkušenosti. Můžete si uvařit něco z řady zdravých receptů a pořídit do šatníku pestré sportovní kousky podle zajímavých tipů a recenzí.

Blog Holky ve formě naleznete ZDE.

10367140_536714109766219_7021115233273627073_n Foto:

Na co se můžete těšit?

Holky ve formě si pro vás připravily 5dílný seriál o běhání. Máte se tedy na co těšit. Léto s Holkami ve formě je tady!

První díl s názvem „Začínáme s běžeckým tréninkem“ najdete na našem webu už tuto neděli 28. 6. 2015.

Těšíte se? My ano :)

 

Připraveno ve spolupráci s  Fithall.cz.

Fithall banner 5 Foto:

Mohlo by vás taky zajímat:

Běhání nic nestojí, tak toho využijte

Jednoduché triky, díky kterým vás bude běhání bavit

Už nikdy oteklé nohy

Otékají vám nohy? Odstraňte nejčastější příčiny

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama