Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Vycvičte si lepší sex: Podrobný návod, jak na to

Dejme ruku na srdce – cvičíme proto, abychom byli zdraví a silní. To ano. Cvičíme ale také proto, abychom dobře vypadali. Chceme se dobře cítit ve svém vlastním těle, ale také chceme, aby se naše tělo líbilo potencionálnímu či stávajícímu partnerovi.
Vydáno: 20.06.2017, Anna Kopečková
Lepší fyzička = lepší sex
Lepší fyzička = lepší sex Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když žijeme v relativně vyspělé společnosti, naše činy řídí evolucí dané imperativy, které nás nutí dělat všechno pro šíření genofondu. Touha po sexu, kvalitním partnerovi i snaha zalíbit se jsou proto naprosto přirozené a nevyhnutelné.

Cvičení přispívá k lepšímu sexu z obou stran – jednak nám pomáhá, aby naše tělo vypadalo přitažlivě a plodně a poté, co protějšek na svoje půvaby nalákáme, nám pomáhá být „lepší“ v samotné činnosti.

Pohlavní styk je fyzickou záležitostí. Záležitostí, do které musíme zapojit nejen srdce a smysly, ale také svaly. Díky svalům a jejich dokonalé souhře dosáhneme toho, čím chceme všichni být – skvělým sexuálním protějškem! A pevné, pružné a výkonné tělo se nezíská ničím jiným, než cvičením!

Poznejte to nejlepší cvičení pro lepší sexuální prožitek a připravte se na vzrušující okamžiky:

Pánevní dno

O pánevním dnu se mluví převážně ve spojitosti s ženami. Mají ho ale také muži. Pokud budete tuto oblast pravidelně posilovat, dosáhnete hlubšího prožitku vy i váš partner. Stačí, když na 10 vteřin svaly pánevního dna vytáhnete směrem k pupíku (jako byste zadržovali močení) a poté povolíte. Druhou variantou je vtáhnout – povolit. Trénovat můžete v dopravní zácpě, při čekání na autobus i při jízdě tramvají. Díky silnému a funkčnímu pánevnímu dnu budete nejen lepší v sexu, ale také předejdete potížím s inkontinencí.

Vytrvalost

Při sexu není právě přitažlivé, když někdo funí jako rozzuřený býk a potí se jako posolený lilek. Aby vám partnerské aktivity nepřipomínaly spíš běžecký trénink než příjemný čas se svým protějškem, trénujte fyzickou vytrvalost. Zaměřte se na aerobní aktivity (běh, jízda na kole či trénink na kolečkových bruslích), nebo vyzkoušejte intenzivní intervalový trénink. Uvidíte, že i zde platí „těžce na cvičišti, lehce na bojišti“.

Síla 

Silový trénink dává našim svalům tvar, sílu i pevnost. Při sexu nechcete, aby vaše paže a břicho připomínaly okolo ležící polštáře. Při posilování se zaměřte na základní cviky – dřepy, výpady, mrtvý tah a shyby. Zanedlouho uvidíte na těle rozdíl vy i ten druhý.

Hluboký stabilizační systém a pružná záda

Sexuální prožitky jsou spojené s pánevním dnem, páteří a svaly, které jsou uložené hluboko v našem těle. Nezapomínejte na ně a poctivě je procvičujte. Páteř by měla být pružná a ohebná, protože právě taková páteř evokuje mládí a vitalitu. Díky schopnosti zapojit ty správné svaly zažijete intenzivnější pocity a tím, že budete schopní ovládat svoje tělo do posledního svalového vlákna, získáte kontrolu a moc nejen nad prací svalů, ale také nad partnerskými aktivitami.

Zdroj: Fithall.cz

fithall banner nový 1 Foto:

Mohlo by vás taky zajímat:

Cvičme v rytme a spolu!

Tři pozice z jógy pro lepší sex

Kegelovy cviky, díky nimž se budete cítit jako sexuální bohyně

Kegelovy cviky, díky nimž se budete cítit jako sexuální bohyně

Článek je zařazen v: cvičení, posilování, orgasmus, lepší sex, pánevní dno, cviky pro lepší sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama