Vycvičte si lepší sex: Podrobný návod, jak na to

Dejme ruku na srdce – cvičíme proto, abychom byli zdraví a silní. To ano. Cvičíme ale také proto, abychom dobře vypadali. Chceme se dobře cítit ve svém vlastním těle, ale také chceme, aby se naše tělo líbilo potencionálnímu či stávajícímu partnerovi.

I když žijeme v relativně vyspělé společnosti, naše činy řídí evolucí dané imperativy, které nás nutí dělat všechno pro šíření genofondu. Touha po sexu, kvalitním partnerovi i snaha zalíbit se jsou proto naprosto přirozené a nevyhnutelné.

Cvičení přispívá k lepšímu sexu z obou stran – jednak nám pomáhá, aby naše tělo vypadalo přitažlivě a plodně a poté, co protějšek na svoje půvaby nalákáme, nám pomáhá být „lepší“ v samotné činnosti.

Pohlavní styk je fyzickou záležitostí. Záležitostí, do které musíme zapojit nejen srdce a smysly, ale také svaly. Díky svalům a jejich dokonalé souhře dosáhneme toho, čím chceme všichni být – skvělým sexuálním protějškem! A pevné, pružné a výkonné tělo se nezíská ničím jiným, než cvičením!

Poznejte to nejlepší cvičení pro lepší sexuální prožitek a připravte se na vzrušující okamžiky:

Pánevní dno

O pánevním dnu se mluví převážně ve spojitosti s ženami. Mají ho ale také muži. Pokud budete tuto oblast pravidelně posilovat, dosáhnete hlubšího prožitku vy i váš partner. Stačí, když na 10 vteřin svaly pánevního dna vytáhnete směrem k pupíku (jako byste zadržovali močení) a poté povolíte. Druhou variantou je vtáhnout – povolit. Trénovat můžete v dopravní zácpě, při čekání na autobus i při jízdě tramvají. Díky silnému a funkčnímu pánevnímu dnu budete nejen lepší v sexu, ale také předejdete potížím s inkontinencí.

Vytrvalost

Při sexu není právě přitažlivé, když někdo funí jako rozzuřený býk a potí se jako posolený lilek. Aby vám partnerské aktivity nepřipomínaly spíš běžecký trénink než příjemný čas se svým protějškem, trénujte fyzickou vytrvalost. Zaměřte se na aerobní aktivity (běh, jízda na kole či trénink na kolečkových bruslích), nebo vyzkoušejte intenzivní intervalový trénink. Uvidíte, že i zde platí „těžce na cvičišti, lehce na bojišti“.

Síla

Silový trénink dává našim svalům tvar, sílu i pevnost. Při sexu nechcete, aby vaše paže a břicho připomínaly okolo ležící polštáře. Při posilování se zaměřte na základní cviky – dřepy, výpady, mrtvý tah a shyby. Zanedlouho uvidíte na těle rozdíl vy i ten druhý.

Hluboký stabilizační systém a pružná záda

Sexuální prožitky jsou spojené s pánevním dnem, páteří a svaly, které jsou uložené hluboko v našem těle. Nezapomínejte na ně a poctivě je procvičujte. Páteř by měla být pružná a ohebná, protože právě taková páteř evokuje mládí a vitalitu. Díky schopnosti zapojit ty správné svaly zažijete intenzivnější pocity a tím, že budete schopní ovládat svoje tělo do posledního svalového vlákna, získáte kontrolu a moc nejen nad prací svalů, ale také nad partnerskými aktivitami.

Zdroj: Fithall.cz

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.