Seriály a filmy

7. listopadu 2023 15:30

Komerční sdělení

Divadlo Na Fidlovačce natočilo první filmovou reklamu. I herci potřebují terapii

Divadlo Na Fidlovačce se rozhodlo přijít se vskutku originálním nápadem. Jako první totiž vytvořilo televizní a filmovou reklamu. Vy se nyní můžete podívat na čtyři originální ukázky. Která se podle vás povedla nejvíce?

Divadlo se velmi často potkává s filmem a naopak, a proto se v Divadle Na Fidlovačce rozhodli natočit televizní a filmovou reklamu. V jejich repertoáru najdete také inscenace, které vycházejí ze známých filmových předloh, a to byl jeden z hlavních důvodů, proč se rozhodli tuto reklamu natočit.

Terapie divadlem se Sugar (Někdo to rád horké):

Michal Dlouhý se objevuje jako psychiatr ve všech scénkách. Chodí k němu pacienti v podobě divadelních postav se svými specifickými problémy. Postavy z různých her včetně pacientů v čekárně ztvárňují známí herci. Podívejte se, jak se s tím vypořádají.

Terapie divadlem s Hoří, má panenko:

S nápadem této filmové reklamy přišel filmový i divadelní režisér Tomáš Svoboda, který uvádí: „Děj reklamy vychází z předpokladu, že divadelní postavy nejsou schopny žít v současném světě, a proto musí vyhledat odbornou pomoc psychologa. Ten jim naordinuje terapii divadlem a posílá je zpět na divadelní prkna.“

Terapie divadlem s Arnoštkem:

„V repertoáru našeho divadla najdete nejen světové muzikály a komedie, ale také inscenace pro náročnější diváky a rodiny s dětmi. Vnímáme naše divadlo jako místo, které vás pobaví, rozesměje a každý si zde přijde na své. Naše divadlo je terapií nejen pro herce, ale hlavně pro naše diváky. Vyzkoušejte i vy terapii divadlem,“ doplňuje Lucie Němečková, ředitelka PR a marketingu Divadla Na Fidlovačce.

Terapie divadlem s Kouřem:

Sdílejte článek
Štítky divadlo herci Divadlo Na Fidlovačce umění divadelní reklama filmová reklama

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.