Divoký týden v Prostřeno! Objeví se orgasmus na talíři i skrytý taktik ve hře

Prostřeno! XXVII (96) - upoutávka

V Prostřeno! z Plzeňského kraje tentokrát budou předvádět své umění dva muži a tři ženy. Ovšem úkol týdne na ně čeká parádní – středomořská kuchyně! Kdo se mu věnovat bude, kdo nikoli a kdo ho jako první odhalí?

Podávaná menu budou plná dobrot, na které sází naši soutěžící. Kdo si představení v kuchyni užije a komu se moc dařit nebude? Zradí někoho potraviny, ruce, nebo snad skladba menu, jež nebude možné v časovém limitu stihnout? Soutěžící bojují jako již tradičně o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno! každý podvečer od pondělí do pátku, hlasujte a třeba to budete právě vy!

Pondělí: Pracující student Ondřej (21) má doma při vaření maminku a také kamaráda

Rád tvoří rapovou hudbu, baví se s přáteli a je doma. Do pořadu se přihlásil sám, a to na výzvu kamarádů. Jeho další motivací jsou peníze. Ty by v případě výhry investoval do hudby, kterou tvoří. Ondra se na maminku spoléhá s dochucováním. Vaří sám, ale maminka musí o všem vědět a všechno schválit. Neschová se dokonce ani před hosty. Ti se kromě maminky seznámí i s Ondrovým kamarádem, který se stal supervizorem pro přípravu hlavního chodu. Hosté jsou rozhozeni nejen ze dvou Ondrových společníků, ale také z prostředí, do něhož je pozve. V bytě podle nich není uklizeno a necítí se v něm dobře. Ani vaření s maminkou v zádech se hostům nelíbí. Zachrání Ondra svůj večer buřtovými rohlíčky nebo špagetami Carbonara s taveným sýrem? Dívejte se v pondělí!

Úterý: Martin (24) studuje dálkově střední školu ekonomickou

Má rád kreslení, stříhání a barvení vlasů, vaření a baví ho únikové hry. Sám o sobě tvrdí, že je cholerik, ale někdy je stydlivý. Do pořadu se přihlásil kvůli výhře. Rád také pozná, jaké to je vařit před televizní kamerou. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu domácího mýdla. Je velmi soutěživý a vytočí se kvůli každé prkotině. Ve svůj hostitelský den ovšem docela dlouho zůstává v klidu. Martin divákům představí svého přítele, ale i oltář s milovanou zpěvačkou. Martinův partner má o vítězi jasno. Podle karet, které vyložil, má Martin šanci vyhrát, musí však vařit srdcem. Martin se při vymýšlení menu nechal inspirovat známou kuchařkou, ale podcenil přípravu, a tak většinu menu uvaří vlastně poprvé. Dost si věří – až do chvíle, kdy bude pečenou křepelku podávat syrovou. Jak jeho večer dopadne, sledujte už v úterý.

Středa: Bohuslava (39) nejvíce času věnuje chovné stanici švýcarských ovčáků

Myslí si, že je veselá, a nemá ráda zrádné lidi. Pracovala jako barmanka a nyní je na úřadu práce. S manželem Josefem má dvě dcery, kterým je 13 a 18 let. Do pořadu se přihlásila sama ze zvědavosti. Menu poskládala z jídel, která považuje za dobrá a ještě nikdy nikoho neurazila. Bohuslava se nebojí riskovat, když mimo jiné zaboduje honezovickovou cmundou a orgasmem. Poznámek na toto téma bude více než dost. A budou mini langoše opravdu mini? Pochutnají si hosté na menu, nebo jim bude připadat hospodské a těžké? Dívejte se ve středu!

Čtvrtek: Denisu (30) při vaření nic nezaskočí, menu si vyzkoušela nanečisto

Vystudovala hotelovou školu. Pracovala jako recepční ve fitness centru. Nyní pracuje jako vedoucí obchodu – správa e-shopu a fakturace v jedné firmě. Jako vedlejší příjem má masáže – bude si otevírat vlastní salon. Žije v domě s přítelem, se kterým si pořídila psa, huskyho Marvela. Do pořadu ji přihlásila její sestřenice, jídla vybírala tak, aby se hodila a chutnala hostům. Její večer nezačne zrovna pompézně, hosté přišli zaražení a bez energie. Bohuslava u stolu začne řešit otázku taktiky a zkouší tipnout, kdo oním taktikem je. Pravda je, že s body šetří jen Ondra, což ale ostatní netuší a nepodezřívají ho. Podaří se Denise zabodovat s moderním menu, když připraví bruschettu s řepou a rajčatovým tataráčkem, pórkový krém, hovězí na víně s bramborovým pyré a čokoládovou pěnu? Sledujte už ve čtvrtek!

Pátek: Lucie (35) menu sestavila z jídel odlehčeného stravování

Lucie se živí jako uklízečka. Sama o sobě tvrdí, že je tvůrčí, kreativní a komunikativní. Doma jim dělá společnost pes. Dále mají kočku, slepice a rybičky. S rodinou vede pohodový život a svým hostům by chtěla představit svoji kuchyni, díky níž se jí podařilo zhubnout. Doufá, že ji hosté ocení a pochválí, a dokonce se vydají stejnou ozdravnou cestou jako ona. Opak je pravdou, hosté její menu vnímají jako omyl a shodnou se na tom, že i zdravé menu může vypadat úplně jinak. Lucka pro své hosty připraví okurkový sendvič s tvarohovým dipem, svačinkovou polévku, divočáka na houbách s pečenou zeleninou a pohár Pavlova. Vztahy u stolu nejsou zrovna ideální. Sledujte všechny epizody na prima+ a těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.