Co uvidíte ve 4. dílu nového seriálu Doktoři? Jak chlupy dokážou zhatit resuscitaci

Podívejte se na ukázku z nového seriálu Doktoři. Jak to vypadá, když zachraňujete příliš ochlupeného pacienta. Doktor Conrad Hawkings ví, co si počít i v těchto případech. Podívejte se na video.

Seriál Doktoři u diváků Prima LOVE vyvolal velký úspěch, proto vám přinášíme něco navíc, abyste věděli, že se můžete těšit už na sobotní premiéru epizody číslo čtyři.

Doktory můžete vidět na PRIMA LOVE každou sobotu a neděli ve 22.55.

SERIÁL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Doktoři, seriál, který kritizuje americké zdravotnictví

Absolvent medicíny Devon se po vystudování dostává do chaosu a stresu jménem nemocnice. Ani jeho školitel, doktor Conrad Hawkins, který je sice drsný, ale zato geniální, mu život příliš neusnadní.

POZNEJTE JEDNU Z HLAVNÍCH POSTAV. DOKTORA CONRADA HOWKINGSE, HERCE, ZNÁTE Z GILMOROVÝCH DĚVČAT

"Seriál Doktoři mě oslovil, ačkoliv jsem nebyla nikdy fanouškem lékařských seriálů, hlavně v tom, že odhaluje podhoubí amerického zdravotnického systému. A poukazuje na netransparentnost a nezodpovědnost některých lékařů," říká herečka Emily VanCamp známá z Pomsty nebo Everwoodu.

Sdílejte článek
Štítky doktoři

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.