Co uvidíte ve 4. dílu nového seriálu Doktoři? Jak chlupy dokážou zhatit resuscitaci

Podívejte se na ukázku z nového seriálu Doktoři. Jak to vypadá, když zachraňujete příliš ochlupeného pacienta. Doktor Conrad Hawkings ví, co si počít i v těchto případech. Podívejte se na video.

Seriál Doktoři u diváků Prima LOVE vyvolal velký úspěch, proto vám přinášíme něco navíc, abyste věděli, že se můžete těšit už na sobotní premiéru epizody číslo čtyři.

Doktory můžete vidět na PRIMA LOVE každou sobotu a neděli ve 22.55.

SERIÁL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Doktoři, seriál, který kritizuje americké zdravotnictví

Absolvent medicíny Devon se po vystudování dostává do chaosu a stresu jménem nemocnice. Ani jeho školitel, doktor Conrad Hawkins, který je sice drsný, ale zato geniální, mu život příliš neusnadní.

POZNEJTE JEDNU Z HLAVNÍCH POSTAV. DOKTORA CONRADA HOWKINGSE, HERCE, ZNÁTE Z GILMOROVÝCH DĚVČAT

"Seriál Doktoři mě oslovil, ačkoliv jsem nebyla nikdy fanouškem lékařských seriálů, hlavně v tom, že odhaluje podhoubí amerického zdravotnického systému. A poukazuje na netransparentnost a nezodpovědnost některých lékařů," říká herečka Emily VanCamp známá z Pomsty nebo Everwoodu.

Sdílejte článek
Štítky doktoři

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.