Seriál Doktoři: Co dokáže udělat rezonance s penisem? Podívejte se na video!

Seriál Doktoři u diváků Prima LOVE vzbudil obrovský úspěch. Podívejte se na zábavnou scénu, kterou si moc užila seriálová postava sestřičky Nic, jež si takto poradila s pacientem, který neříkal úplnou pravdu.

Seriál Doktoři můžete sledovat v sobotu a neděli na Prima LOVE ve 22.50.

Drama, které kritizuje i farmaceutický průmysl a spolupráci některých lékařů s ním vyvolalo v zemi svého původu obrovskou diskuzi (a nevoli lékařů).

Seriál se totiž nevyhýbá ani tématu, jak někteří lékaři ve zpoplatněném zdravotnictví, dokážou vyždímat z pacienta každý cent díky zbytečným vyšetřením.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE 3. DÍLU:

Herce jedné z hlavních postav, zkušeného lékaře z války, Conrada Hawkingse, znáte určitě ze seriálu Gilmorovy děvčata, kde zpodobnil bohatého studenta vysoké školy a přítele Rory. Tentokrát se herec Matt Czuchry chopil charakteru dost svéhlavého lékaře, který zachraňuje životy za každou cenu a boří zdravotnický systém.

POZNEJTE POSTAVU DOKTORA HAWKINGSE ZE SERIÁLU DOKTOŘI

Kromě Logana Z "Gilmorek" v seriálu poznáte i hvězdu kouzelného filmu Láska na kari,nebo na ženskou hvězdu ze seriálu Pomsta a Everwood, Emily VanCamp. Ta si zahrála sestřičku Nic, jež se kdysi dávno rozešla s lékařem Hawkingsem. Mezi nimi ale není vše ukončeno...

VÍCE O SERIÁLU DOKTOŘI

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.