TV seriál Doktoři kritizuje farmaceutický průmysl

Nejnovější drama z nemocnice předvede několik známých obličejů, na které jste možná zapomněli. Jak asi vypadá Logan z Gilmorových děvčat po dvaceti letech, nebo herečka z Everwoodu a Pomsty? Seriál kritizuje farmaceutický průmysl, který vydírá pacienty.

Každou sobotu a neděli ve 22.50 můžete na Prima LOVE sledovat americký seriál Doktoři.

SERIÁL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Pokud prahnete po reálném seriálu z nemocničního prostředi, američtí kolegové vytvořili nový úspěšný seriál, jenž vám nedá oddechnout. Pod originálním názvem The Resident byl pilotní díl objednán stanicí Fox dne 10. května 2017. Úvodní díl první řady měl premiéru dne 21. ledna 2018. Díky úspěchu u diváků objednala televizní stanice druhou řadu, která byla také úspěšná. A teď se můžete těšit i na české znění na Prima LOVE.

O čem seriál Doktoři pojednává? Společně se vrhneme do dramatického prostředí nemocnice, kam nastupuje mladý resident. Ten má před sebou opravdu náročné období, které mu neulehčí ani jeho nadřízení.

PROČ JE DOKTOR HAWKINGS V SERIÁLU DOKTOŘI TAK NESNESITELNĚ DOBRÝ?

Odvážný doktor a kritika amerického zdravotnického systému

Absolvent medicíny Devon se po vystudování dostává do chaosu a stresu jménem nemocnice. Ani jeho školitel, doktor Conrad Hawkins, který je sice drsný, ale zato geniální, mu život příliš neusnadní. Naopak.

Blond představitele Conrada Hawkinse znáte ze seriálu Gilmorova děvčata jako bohatého Logana, kterého hraje dnes už jednačtyřicetiletý herec Matt Czuchry. Hlavní postavy Devona se chopil kalifornský rodák s indickými kořeny Manish Daval. Ten exceloval v úspěšném filmu Láska na kari jako indický šéfkuchař.

Mezi hlavní postavy patří i Emily VanCamp, blondýna, kterou můžete znát jak z Everwoodu, tak z úspěšné seriálové Pomsty, která měla premiéru před několika lety. Emily si v seriálu Doktoři zahraje sestru Nic, jež svými vědomostmi aspiruje na dobrou lékařku a je opakem neempatického Conrada. A jak víme, protiklady se přitahují...

"Seriál Doktoři mě oslovil, ačkoliv jsem nebyla nikdy fanouškem lékařských seriálů, hlavně v tom, že odhaluje podhoubí amerického zdravotnického systému. A poukazuje na netransparentnost a nezodpovědnost některých lékařů," říká herečka, která se nejen v Čechách těší velké oblibě.

SERIÁL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Všichni vás čekají během premiéry seriálu Doktoři na Prima LOVE už v neděli ve 22.50.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.