Dvě tváře lásky můžete nově sledovat i online v archivu iPrima!

Vánoční premiéra jedné z nejslavnějších mexických telenovel Dvě tváře lásky se povedla. Prima LOVE právě přichází i s možností online archivu, všechny díly telenovely si tak můžete přehrát online po televizním odvysílání.

Na každý díl máme v online archivu www.iprima.cz sedm dní vysílací práva. Proto online epizody mexické telenovely nepropásněte!

Chcete se dozvědět více o telenovele Dvě tváře lásky? Máme pro vás 8 zajímavostí

Dvě tváře lásky jsou dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a překvapivé záměně identit. Identická dvojčata Paulina a Paola vyrůstala odděleně. Paulina je hodná a laskavá. Paola je zlomyslná a nevěrná svému bohatému manželovi. Když Paola přinutí Paulinu, aby se za ni vydávala, Paulina si svou novou rodinu nečekaně zamiluje. Jenže pak se Paola náhle vrací a znovu převrátí její svět vzhůru nohama. V jedné z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel září latinskoamerické hvězdy Gabriela Spanic a Fernando Colunga, který se proslavil jako José Armando v legendární Esmeraldě.

Jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel je dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a nečekané záměně identit. Paulina a Paola (Gabriela Spanic v obou rolích) jsou identická dvojčata, která byla hned po narození oddělena a vyrůstala každá v jiné rodině. Paulina je něžná, hodná a čestná žena, která žije skromně a ne vždy má dost peněz. Zasnoubila se s obyčejným mužem, jenž si ji možná ani nezaslouží. Paola je naopak zlomyslná, vypočítavá a nevěrná. Díky tomu, že se vdala se za boháče Carlose Daniela Bracha (Fernando Colunga), si užívá luxusu. Manžela nemá nijak zvlášť v lásce a vesele ho podvádí s mnoha milenci, dokonce i s vlastním švagrem Willym (Juan Pablo Gambora). Když se sestry po letech náhodou znovu shledají, Paola toho rychle zneužije a vymyslí ďábelský plán. Křivě obviní nešťastnou Paulinu z krádeže šperků, aby ji mohla vydírat. Paola přinutí Paulinu, aby si s ní vyměnila identitu. Laskavá Paulina musí předstírat, že je Carlosovou manželkou, aby si prohnaná mrcha Paola mohla nezřízeně užívat. Uběhne několik let a Paulina se mezitím sblíží se svou novou rodinou. Jenže pak se Paola nečekaně vrací a znovu převrátí Paulinin svět vzhůru nohama.

Dvě tváře lásky sledujte na Prima LOVE v 16.35 a v 17.20.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.