Dvě tváře lásky můžete nově sledovat i online v archivu iPrima!

Vánoční premiéra jedné z nejslavnějších mexických telenovel Dvě tváře lásky se povedla. Prima LOVE právě přichází i s možností online archivu, všechny díly telenovely si tak můžete přehrát online po televizním odvysílání.

Na každý díl máme v online archivu www.iprima.cz sedm dní vysílací práva. Proto online epizody mexické telenovely nepropásněte!

Chcete se dozvědět více o telenovele Dvě tváře lásky? Máme pro vás 8 zajímavostí

Dvě tváře lásky jsou dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a překvapivé záměně identit. Identická dvojčata Paulina a Paola vyrůstala odděleně. Paulina je hodná a laskavá. Paola je zlomyslná a nevěrná svému bohatému manželovi. Když Paola přinutí Paulinu, aby se za ni vydávala, Paulina si svou novou rodinu nečekaně zamiluje. Jenže pak se Paola náhle vrací a znovu převrátí její svět vzhůru nohama. V jedné z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel září latinskoamerické hvězdy Gabriela Spanic a Fernando Colunga, který se proslavil jako José Armando v legendární Esmeraldě.

Jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel je dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a nečekané záměně identit. Paulina a Paola (Gabriela Spanic v obou rolích) jsou identická dvojčata, která byla hned po narození oddělena a vyrůstala každá v jiné rodině. Paulina je něžná, hodná a čestná žena, která žije skromně a ne vždy má dost peněz. Zasnoubila se s obyčejným mužem, jenž si ji možná ani nezaslouží. Paola je naopak zlomyslná, vypočítavá a nevěrná. Díky tomu, že se vdala se za boháče Carlose Daniela Bracha (Fernando Colunga), si užívá luxusu. Manžela nemá nijak zvlášť v lásce a vesele ho podvádí s mnoha milenci, dokonce i s vlastním švagrem Willym (Juan Pablo Gambora). Když se sestry po letech náhodou znovu shledají, Paola toho rychle zneužije a vymyslí ďábelský plán. Křivě obviní nešťastnou Paulinu z krádeže šperků, aby ji mohla vydírat. Paola přinutí Paulinu, aby si s ní vyměnila identitu. Laskavá Paulina musí předstírat, že je Carlosovou manželkou, aby si prohnaná mrcha Paola mohla nezřízeně užívat. Uběhne několik let a Paulina se mezitím sblíží se svou novou rodinou. Jenže pak se Paola nečekaně vrací a znovu převrátí Paulinin svět vzhůru nohama.

Dvě tváře lásky sledujte na Prima LOVE v 16.35 a v 17.20.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.