Dvě tváře lásky: Co nevíte o herečce, která musela mít dvojče?

Venezuelskou herečku Gabrielu Spanic můžete sledovat ve dvojroli mexické telenovely, která patří mezi nejúspěšnější na světě. Dvě tváře mladou Gabrielu Spanic v roce 1998 vystřelily do světa hvězd. Co o herečce nevíte?

Je to k nevíře, ale krásná herečka v prosinci oslavila rovných 45 let! Když se musela za rolí v telenovele Dvě tváře lásky přestěhovat z Venezuely do Mexika, aby zde mohla natáčet jednu z nejúspěšnějších telenovel na světě, která se prodala do 125 zemí světa, bylo jí pouhých pětadvacet let.

Útěk z psychologie

Gabriela Spanic je nejen herečka, ale i zpěvačka. Narodila se 10. prosince 1973 v městě Caracas. Zahrála si v telenovelách Dvě tváře lásky, Láska až za hrob nebo Odplata. Její celé rodné jméno je Gabriela Elena Španić Utrera.

SLEDUJTE DVĚ TVÁŘE LÁSKY ONLINE

Gabriela rozhodně nepatří mezi jedináčky, o svůj pokoj se dělila s mladší sestrou, mladším bratrem a se sestrou Danielou, která je jejím identickým dvojčetem a stala se vyhledávanou modelkou ve Venezuele. V tu dobu ještě obě dvě sestry netušily, jak se jim jejich totožná podoba bude hodit v kariéře.

Gabriela Spanic netoužila po herectví hned, zpočátku studovala rok psychologii na Katolické univerzitě Andrése Bella. Stejně jako její sestra se snažila o modelingovou kariéru, a tak se přihlásila do Miss. Tu sice nevyhrála, ale dostala pár dobrých rad, jak se stát herečkou. Není divu, že se Gabriela rozhodla utéct ze studia, aby dostala jednu z rolí ve venezuelské telenovele Morena Clara. Pracovní příležitost ji navigovala dále.

Dvojče, které se vždycky hodí

Daniela Spanic se objevuje v některých epizodách telenovely Dvě tváře lásky ve scénách, které by bylo příliš složité nebo vyloženě nemožné natočit i s pomocí speciálních efektů (například ve scéně vzájemného souboje mezi Paulinou a Paolou). Gabriela hrála jednu a její dvojče Daniela druhou z hrdinek.

V pozdějších epizodách Danielu Spanic nahradila vzhledově výrazně podobná herečka María Morena. To však nebyly jediné role, kde Gabriela potřebovala své totožné dvojče.

Spanic dostala dvojroli také v telenovelách Como Tu, Niguna a La Intrusa (z roku 2001).

Co se týče osobního života herečky, ten si hodně chrání před médii. Ví se o ní jen základní informace. Gabriela Spanic se rozvedla se svým manželem hercem Miguelem de Leónem. S ním má jednoho syna, kterého porodila v roce 2008.

Sledujte Dvě tváře lásky každý den na Prima LOVE nebo ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.