Hvězda mexických telenovel dala zpočátku přednost stavebnictví

Dvě tváře lásky můžete sledovat v 16.30 a v 17.15 na Prima LOVE. Jednu z hlavních rolí zde má krasavec, kterého Česká republika zná jako Josého Armanda z telenovely Esmeralda. Chcete se o něm dozvědět něco více?

Mexická telenovela Dvě tváře lásky je jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších latinskoamerických telenovel, telenovela se dostala do 125 zemí a byla nadabována do 25 jazyků. Právem se ji tak říká "královna telenovel".

Identická dvojčata Paulina a Paola vyrůstala odděleně. Jedna si vylosovala štestí, druhá vyrůstala v těch nejhorších poměrech. Paulina je hodná a laskavá. Paola je zlomyslná a nevěrná svému bohatému manželovi. Když Paola přinutí Paulinu, aby se za ni vydávala, Paulina si svou novou rodinu nečekaně zamiluje. Jenže pak se Paola náhle vrací a znovu převrátí její svět vzhůru nohama. V jedné z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel září latinskoamerické hvězdy Gabriela Spanic a Fernando Colunga, který se proslavil jako José Armando v legendární Esmeraldě. Co o mexickém krasavci nevíte?

Sexy padesátník Fernando Colunga

Fernando Colunga v roce 2018 oslavil dvaapadesáté narozeniny, ale rozhodně na to nevypadá. Dvě tváře lásky se natáčely ve stejný rok jako Esmeralda, i tak si ale po dvaceti letech Colunga udržuje reprezentativní vzhled. V posilovně dost možná i spí. Jeho role v telenovelách, v kterých stále účinkuje, dobrou fyzičku vyžadují.

Ačkoliv je v Čechách a na Slovensku známý především díky telenovele Esmeralda, největší slávu mu přinesla hlavně telenovela Dvě tváře lásky. Češi ho mohli vidět i v telenovelách jako Nezlomná Valentina, Osudové setkání nebo Láska neumírá, ve které okouzlil herečku Silvii Navarro, kterou diváci Prima LOVE znají z telenovely Hříšná láska.

Colunga na přání rodičů vystudoval stavební inženýrství, přestože chtěl být hercem už jako malé dítě. Jeho herecká vášeň ho nakonec i tak dostala na vysokou školu herectví a Fernando Colunga se poprvé objevil v první telenovele v roce 1995 po boku mladičké Thaliie, s kterou se nakonec i zasnoubil. Od té doby si zahrál ve více jak dvaadvaceti telenovelách.

Jak už jsme psali, Colunga se nikdy řádně neusadil, nemá děti a před médii si svůj osobní život střeží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.