Seriály a filmy

11. září 2021 05:50

Prachař a Sandeva jsou dva chudáci, žádná Dvojka na zabití

Dvojka na zabití (2) - upoutávka

Dvojku na zabití alias Martina Rykla (Jakub Prachař) a Karolínu Světlou (Sara Sandeva) čeká další případ, při kterém se se zlou potáží! Jak to? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z další epizody kriminální novinky, kterou sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě!

Martin Rykl se stále víc utápí ve svých problémech, od nichž si odmítá nechat pomoci. Snaží se o to nejen rodiče jeho zesnulé ženy, ale i někteří z jeho kolegů. Jenže Rykl si chce svůj bol „vyžrat“ sám.

Na to ale nebude mít moc času, protože se objeví další mrtvola a Rykl se Světlou budou muset objasnit její úmrtí. Snadné to mít nebudou, mrtvý neznámý u sebe nemá žádné doklady ani jiné známky, podle nichž by bylo možné jej identifikovat. Chybí i vražedná zbraň.

Důvtipem se ale nesourodá dvojka vyšetřovatelů dostane až na horkou stopu – luxusní gastronomii. Ještě že mají v týmu vyšetřovatele Reného Krátkého, známého to gurmána a odborníka.

Zato Rykl ani Světlá nevypadají zrovna jako někdo, kdo by se v této oblasti dokázal pohybovat. Hlavní svědek a zároveň podezřelý jim to dá jasně najevo.

Sledujte ve videu, jak je na Dvojku na zabití drzý:

Světlá s Ryklem se nakonec dostanou až do prostředí luxusní gastronomie a televizní soutěže hledající kuchařské talenty. A právě tady se možná ukáže, kdo je za vraždu zodpovědný. Ale možná také ne, možná je to někdo, koho Martin Rykl dobře zná!

Seriál Dvojka na zabití sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě nebo v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně!