Celebrity

11. září 2021 05:58

Zuzana Schneidewind

Nová láska Jakuba Prachaře randila se zpěvákem a fotbalisty. Čím tolik vadí Agátě?

Dvojka na zabití (2) - upoutávka

Herec Jakub Prachař a o čtrnáct let mladší herečka Sara Sandeva se spolu znali několik let, ale zamilovali se do sebe až během natáčení nového krimiseriálu Dvojka na zabití. Od té chvíle tvoří nerozlučný pár a působí velmi šťastně a spokojeně. Že by Jakub konečně našel tu pravou a spřízněnou duši? 

Kdykoliv přijde řeč na Jakuba, Sara se rozzáří. „My se se známe od pohádky Čertoviny, která se natáčela někdy před čtyřmi pěti lety. Neměli jsme sice tolik společných záběrů, ale bylo to takové první intenzivnější natáčení. Bylo to skvělé. Kuba je strašně normální člověk, chytrej, vtipnej... O každé roli přemýšlí hlouběji,“ vysekla mu kompliment v deníku Blesk.

Pomyslná jiskra mezi nimi přeskočila ale až na place krimiseriálu Dvojka na zabití, kde hrají ústřední postavy. „Ten seriál je skvělý. Krásně se tam prolne dramatická část s tou vtipnou. A v tom je Kuba prostě dokonalý,“ zasnila se čtyřiadvacetiletá kráska s balkánskými kořeny. Narodila se v Makedonii, když jí byly dva roky, rodiče se s ní přestěhovali do Čech. „Mám tam stále babičky, dědečky, kamarády, jezdím tam dvakrát za rok. Stýská se mi po nich, ale Česko mi dalo možnosti, které bych v Makedonii neměla. Jsem ráda, že tu můžu s rodiči žít,“ uvedla v rozhovoru pro idnes.cz.

Podobné články

Před Jakubem měla tři vážné vztahy. Randila se zpěvákem a hercem Adamem Mišíkem, který ji dokonce obsadil i do jednoho ze svých hudebních videoklipů. Následoval románek s fotbalistou Janem Sýkorou, který tehdy oblékal dres pražské Slavie. Po něm prožila pět let plných rozchodů a návratů s dalším fotbalistou Václavem Černým, momentálně působícím v nizozemské lize.

Zatímco Prachař září štěstím, jeho bývalá manželka Agáta Hanychová, s níž má dceru Miu, od rozvodu střídá partnery jako na běžícím pásu a se žádným dlouho nevydrží. Když se dozvěděla, že se Sarou tvoří pár, veřejně dává najevo svoji nelibost. Například naráží na věkový rozdíl, který mezi nimi je. Jakub ale její výpady raději nekomentuje...

V seriálu Dvojka na zabití hrají Prachař se Sandevou dokonalé protiklady. On rezervovaného, depresivního, jedovatě ironického detektiva, ona slušně vychovanou, ambiciózní, precizní vyšetřovatelku. „S postavou Karolíny, kterou hraji, mám jedno společné. V některých věcech potřebují mít řád, prostě všechno dopředu a přesně mít naplánované. Vím, že je to špatně a snažím se to odnaučit,“ přiznala Sara.

Seriál můžete sledovat každou sobotu ve 20:15 na Primě. V dalších rolích se představí například Miroslav Vladyka, Norbert Lichý či Milan Šteindler.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.