zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nová láska Jakuba Prachaře randila se zpěvákem a fotbalisty. Čím tolik vadí Agátě?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka , Vydáno: 11.09.2021
Herec Jakub Prachař a o čtrnáct let mladší herečka Sara Sandeva se spolu znali několik let, ale zamilovali se do sebe až během natáčení nového krimiseriálu Dvojka na zabití. Od té chvíle tvoří nerozlučný pár a působí velmi šťastně a spokojeně. Že by Jakub konečně našel tu pravou a spřízněnou duši? 

reklama

Kdykoliv přijde řeč na Jakuba, Sara se rozzáří. „My se se známe od pohádky Čertoviny, která se natáčela někdy před čtyřmi pěti lety. Neměli jsme sice tolik společných záběrů, ale bylo to takové první intenzivnější natáčení. Bylo to skvělé. Kuba je strašně normální člověk, chytrej, vtipnej... O každé roli přemýšlí hlouběji,“ vysekla mu kompliment v deníku Blesk.

Pomyslná jiskra mezi nimi přeskočila ale až na place krimiseriálu Dvojka na zabití, kde hrají ústřední postavy. „Ten seriál je skvělý. Krásně se tam prolne dramatická část s tou vtipnou. A v tom je Kuba prostě dokonalý,“ zasnila se čtyřiadvacetiletá kráska s balkánskými kořeny. Narodila se v Makedonii, když jí byly dva roky, rodiče se s ní přestěhovali do Čech. „Mám tam stále babičky, dědečky, kamarády, jezdím tam dvakrát za rok. Stýská se mi po nich, ale Česko mi dalo možnosti, které bych v Makedonii neměla. Jsem ráda, že tu můžu s rodiči žít,“ uvedla v rozhovoru pro idnes.cz. 

Sara Sandeva - Rozhovor Zakleté pírko

Sara Sandeva – poprvé u Zdeňka Trošky v záporné roli

Před Jakubem měla tři vážné vztahy. Randila se zpěvákem a hercem Adamem Mišíkem, který ji dokonce obsadil i do jednoho ze svých hudebních videoklipů. Následoval románek s fotbalistou Janem Sýkorou, který tehdy oblékal dres pražské Slavie. Po něm prožila pět let plných rozchodů a návratů s dalším fotbalistou Václavem Černým, momentálně působícím v nizozemské lize.

Sara Sandeva jako vyšetřovatelka Karolína Světlá
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití Sara Sandeva jako vyšetřovatelka Karolína Světlá

Zatímco Prachař září štěstím, jeho bývalá manželka Agáta Hanychová, s níž má dceru Miu, od rozvodu střídá partnery jako na běžícím pásu a se žádným dlouho nevydrží. Když se dozvěděla, že se Sarou tvoří pár, veřejně dává najevo svoji nelibost. Například naráží na věkový rozdíl, který mezi nimi je. Jakub ale její výpady raději nekomentuje...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Inkognito (1): Nesourodý pár Dvojka na zabití

V seriálu Dvojka na zabití hrají Prachař se Sandevou dokonalé protiklady. On rezervovaného, depresivního, jedovatě ironického detektiva, ona slušně vychovanou, ambiciózní, precizní vyšetřovatelku. „S postavou Karolíny, kterou hraji, mám jedno společné. V některých věcech potřebují mít řád, prostě všechno dopředu a přesně mít naplánované. Vím, že je to špatně a snažím se to odnaučit,“ přiznala Sara.

Seriál můžete sledovat každou sobotu ve 20:15 na Primě. V dalších rolích se představí například Miroslav Vladyka, Norbert Lichý či Milan Šteindler.

Jakub Prachař a Sara Sandeva.

Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou spolu. Potvrdili to fotkou z Karlových Varů

 

Jakub Prachař a Sara Sandeva. Dvojka na zabití.

Trapas Jakuba Prachaře. V soutěži Inkognito neuhodl přítelkyni Saru Sandevu

reklama

Související témata: Jakub Prachař , Sara Sandeva , vztah , herci , seriál Dvojka na zabití online , FTV Prima , Dvojka na zabití

reklama

Přečtěte si také

reklama