Eva Pavlová překvapila svým outfitem. Ve zlaté róbě vypadala jako královna

První dáma Eva Pavlová (59) se objevila na zahájení Pražského jara v Obecním domě. Do společnosti vynesla dlouhé plisé šaty v královsky zlaté barvě, v nichž byla naprosto nepřehlédnutelná.

Eva Pavlová je známá svým elegantním a decentním stylem. Nedělá jí problém obléknout se do nejvyšší společnosti, ale ani vynést ležérní outfit, který doplní například o tenisky a sportovní crossbody kabelku.

Poprvé ve zlaté

Tentokrát však vyrazila na zahájení Pražského jara do Smetanovy síně, kde byl požadován formální dress code. První dáma zvolila dlouhé zlato-zelené šaty s tříčtvrtečními volnými rukávy a volným střihem s plisé. V takto střižených šatech se manželka prezidenta Pavla na veřejnosti ještě neukázala.

Čtěte také: Eva Pavlová na oslavy EU vyrazila v zářivě žluté. Trendy sáčko doplnila o bílé tenisky

Mezi ostatními hosty koncertu tentokrát vyloženě vyčnívala. Nejednalo se o standardní šaty, takže není divu, že na sebe poutala veškerou pozornost. Jelikož byla róba volného střihu, na který nejsme u první dámy zvyklí, rozdělil tento outfit veřejnost na dva tábory. Někomu se extravagance na paní Pavlové líbí, jiným přijde, že tento typ šatů její postavě příliš nelichotí.

Prezident Petr Pavel (62) na akci dorazil v klasickém černém smokingu. Tmavé sako a kalhoty doplnil o bílou košili a černého motýlka. Na nohy obul černé lakované polobotky a ruku mu zdobily robustní stříbrné hodinky.

Podívejte se, co Eva Pavlová oblékla na korunovaci Karla III.:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.