Celebrity

11. srpna 2022 20:11

Tomáš Durčák

Eva Hecko Perkausová prozradila pohlaví miminka: Tušila jsem to a jsem šťastná

Eva Perkausová prozradila pohlaví svého dítěte

A je to venku! Moderátorka Hlavních zpráv CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová (28) exkluzivně pro pořad ShowTime odtajnila pohlaví miminka, které aktuálně se svým manželem Ivanem Heckem očekává. Jak sama přiznává, už od začátku svého těhotenství tak nějak vycítila, o jaké pohlaví jde. A nemýlila se!

Do rodiny moderátorky, která tvoří zpravodajskou dvojici společně s Romanem Šebrlem, by se nový potomek měl narodit přibližně koncem října nebo na začátku listopadu. A byť už je Eva v šestém měsíci, doposud pohlaví miminka striktně tajila.

Exkluzivně pro pořad ShowTime se ale nakonec rozhodla kápnout božskou a podělit se o šťastnou novinku. S manželem Ivanem na podzim přivítají na svět chlapečka. „Jsem šťastná a spokojená. Dokonce jsem tak nějak tušila od začátku těhotenství, že to asi bude chlapeček,“ prozradila s úsměvem Eva Hecko Perkausová.

Štěstím zářící budoucí maminka je však zároveň rozhodnutá pracovat za moderátorským pultíkem vedle Romana Šebrleho tak dlouho, jak jí těhotenství dovolí.

Aktivní dovolená a utajené těhotenské bříško

Eva si ještě před tím, než by jí to těhotenství znemožnilo, užila s manželem, podnikatelem Ivanem Heckem, aktivní dovolenou u moře v Itálii. Mimo jiné společně vyrazili i ke Gardskému jezeru, kde si po zážitcích toužící Eva vyzkoušela, jaké to je brázdit vody jezera na motorovém člunu.

A v červnu pak po lednové svatbě na exotickém ostrově Mauricius manželé vyrazili na rovněž exotické Seychely, kde strávili romantické líbánky. „Byla to opravdu milá a čistá svatba. Bílý písek, moře a palmy,“ popsala svou tropickou veselku Eva, která na svatební cestě rovněž pořídila své první těhotenské fotky, které následně zveřejnila.

Když moderátorka Hlavních zpráv Primy na konci června prozradila, že je těhotná a že zrovna začíná svůj pátý měsíc těhotenství, všechny to zcela zaskočilo a šokovalo. „Teď začínám pátý měsíc, takže jsem ráda, že se těhotenství podařilo nějakou dobu utajit. Díky tomu jsme si to mohli zatím s partnerem užívat ve dvou,“ přiznala Eva pro ShowTime.

„Bříško už trochu mám a dopnout šaty mi dělalo občas problém. A to nejen přes bříško, ale i přes hrudník. Takže už jsem to musela oznámit, protože těhotenství už nešlo dál tajit,“ svěřila se moderátorka na konci června s tím, že si těhotenství zatím užívá. „Zatím mám všechno spojené s příjemnými pocity a užívám si to. Nemám žádné špatné stavy, jiné chutě nebo nálady ani nevolnosti. Absolutně nic.“

Eva po rodině velmi toužila

„Vždycky jsem chtěla mít dříve děti, dříve být vdaná, ale tím, že jsem měla možnost práce v Showtime a zpravodajství, jsem se nejdříve chtěla zabydlet na moderátorské židli. A až se vše usadí, přejít do té rodinnější stránky, mít manžela a děti. Vždy jsem to chtěla stihnout do třiceti, takže svatbu jsem stihla – a teď přicházejí na řadu ty děti, což zaměstnavatelé většinou neradi slyší,“ zavtipkovala Perkausová na začátku roku.

Vzhledem k tomu, že například Gabriela Soukalová (32) rovněž loni na podzim porodila a mateřskou i s následným návratem k moderování Showtime zvládla na výbornou, by to pro zaměstnavatele nemuselo být až tak komplikované.

Eva, která si zpravidla své soukromí velmi chrání, se pro Showtime netajila tím, že těhotenství i nadcházející mateřství je pro ni velkým splněným snem. „Je to další velký pokrok ve vztahu. Rozhodně si troufám říct, že to je intenzivnější. Uvidíme, jaké to bude potom, až budeme opravdu tři a bude to čím dál tím hezčí.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.