Celebrity

30. června 2022 20:20

Gabriela Kolinová

Eva Hecko Perkausová je těhotná. Ukázala bříško a prozradila detaily. Jak se cítí?

Eva Perkausová je těhotná

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová (28) je těhotná. Bříško se jí podařilo ukrývat celých pět měsíců. Líbánky strávila s partnerem Ivanem na exotických Seychelských ostrovech, tam také pořídila první těhotenské fotky. Podívejte se, jak jí to sluší. V pořadu Showtime prozradila, jak se cítí. Už zná pohlaví miminka?

Eva Perkausová si vzala o dvanáct let staršího Ivana Hecka na exotickém ostrově Mauricius v lednu letošního roku. Svatba proběhla na pláži a pouze se svědky. Vždy prý toužila mít svatbu v zahraničí na pláži a to se jí splnilo. „Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Bílý písek, moře a palmy. Člověk vyzná lásku, řekne si ano, předá prstýnky, nakrmí se dortíkem a už jsme byli manželé,“ svěřila Perkausová.

Už tehdy naznačila, že děti by si velmi přála. „Vždycky jsem chtěla mít dříve děti, dříve být vdaná, ale tím, že jsem měla možnost práce v Showtime a zpravodajství, jsem se nejdříve chtěla zabydlet na moderátorské židli. A až se vše usadí, přejít do té rodinnější stránky, mít manžela a děti. Vždy jsem to chtěla stihnout do třiceti, takže svatbu jsem stihla — a teď přicházejí na řadu ty děti, což zaměstnavatelé většinou neradi slyší,“ prozradila v rozhovoru pro magazín Prima Ženy.

Eva si těhotenství užívá. Výbavičku zatím neřeší

Evě se podařilo těhotenství skrývat celých pět měsíců. Ale teď už musela jít s pravdou ven. „Bříško už trochu mám a dopnout šaty mi dělalo občas problém. A to nejen přes hrudník, ale i přes bříško. Takže už jsem to musela oznámit, protože těhotenství už nešlo dál tajit,“ svěřila se Hecko Perkausová v pořadu Showtime.

Těhotenství si užívá a nic ji netrápí. „Nemám žádné špatné stavy, jiné chutě nebo nálady a nevolnosti. Absolutně nic,“ řekla. „Zatím mám všechno spojené s příjemnými pocity a užívám si to. Nemám aktuálně nic, co bych mohla vytknout. A až se posuneme do dalšího stadia a budu vědět pohlaví, tak začneme řešit i to, co bude. Povinnou výbavičku a tak dál,“ doplnila.

Známá moderátorka si soukromí velice střeží. S Ivanem Heckem se zasnoubila loni v dubnu. Zprávy o svatbě pak pár tajil až do poslední chvíle. Šťastnou novinku moderátorka sdělila až v průběhu lednového vysílání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.