Celebrity

23. ledna 2022 06:12

Petra Kloidová

Tajná svatba Evy Perkausové! Vdala se v exotice a změnila si příjmení

Rozhovor s Evou Perkausovou o svatbě v exotice

Moderátorka zpravodajství CNN Prima NEWS se v tichosti vdala za svého dlouholetého partnera. Sedmadvacetiletá kráska řekla ano podnikateli ukrajinského původu v exotickém ráji. Jaká byla svatba Evy Perkausové?

Eva Perkausová si vzala o dvanáct let staršího Ivana Hecka na exotickém ostrově Mauricius 12. ledna, jak exkluzivně prozradila pořadu SHOWTIME. Pár se zasnoubil na jaře roku 2021. Ačkoliv moderátorka v několika rozhovorech naznačovala, že dodrží pořekadlo „do roka a do dne od zasnoubení“, nikdo netušil, že se veselka bude konat utajeně.

Podle Evy Perkausové proběhla svatba na pláži a pouze se svědky. „Svatba na Mauriciu byla vždy podle mých představ v tom smyslu, že jsem vždycky chtěla mít svatbu v exotice. Někde v zahraničí. Čistě jenom pláž, moře, palmy – a ten sen se mi splnil,“ řekla moderátorka.

A jak vyřešila Eva příjmení? K tomu svému dodala příjmení manžela, takže na televizních obrazovkách uvidíme v titulcích Eva Hecko Perkausová.

VÍCE DETAILŮ O SVATBĚ EVY HECKO PERKAUSOVÉ NAJDETE V EXKLUZIVNÍM ROZHOVORU:

Romantické sliby a úsměv na pláži

Eva Perkausová prozradila, že si během svatebního obřadu s partnerem vyměnovali manželské sliby, což u ní vyvolávalo úsměv. „Chtěla jsem se trošičku pousmát, když jsme si museli říkat navzájem sliby a viděla jsem, že jak já pracuju v televizi, tak jsem neměla problém s tím poslechnout si pár vět a nějak je říct, protože si je za ty roky zapamatuji. Ale u Ivana jsem viděla, že se strašně soustředí na to, aby si to všechno zapamatoval, aby to řekl správně, jak to říká ta paní překladatelka. Mně připadal v tu chvíli strašně milej, zavzpomínala na romantickou svatbu. O obřadním oblečení samozřejmě rozhodovala Eva, prstýnky naopak vybíral manžel.

Pár spolu bydlí už tři roky a láska podle moderátorky kvete nadále. „My se opravdu nenudíme, máme takový vztah, jaký jsme ho měli na začátku. Vše je živé, těšíme se na sebe. Říkáme si, jak je hezké, že za sebou vždy jezdíme jako na první rande. Jezdíme na rychlou kávu během dne, abychom se viděli, chvátáme po práci brzy domů. Za těch pět let láska neuvadá, a to nám moc vyhovuje,“ prozradila Eva Perkausová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.