Celebrity

21. července 2022 11:52

Vanesa Havlíková

Gábina Soukalová vzala rozkošnou dceru na parádní dovolenou. Zapřáhly i babičku

Bývalé biatlonistce a moderátorce Gabriele Soukalové (32) se loni v září narodila dcera Izabela Gabriela, kterou má se svým přítelem Milošem Kadeřábkem. Společně nyní vyrazili na dovolenou do Francie a vypadají opravdu spokojeně. Mladí rodiče s sebou vzali i babičku, aby mohla případně svou vnučku pohlídat a oni měli čas i pro sebe.

Po problémech se zdravím, ukončení sportovní kariéry a následném těžkém období s exmanželem Petrem Koukalem se zdá, že Gabriela Soukalová konečně našla nejen vytoužený klid, ale především životní štěstí. S přítelem a malou dcerkou vyrazila na dovolenou do Francie, kterou si dle fotografií na sociálních sítích moderátorka pořadu ShowTime velmi užívá.

Poslední roky se u Gabriely Soukalové (32) odehrálo spoustu věcí. Před dvěma lety se rozvedla s badmintonistou Petrem Koukalem (36), se kterým tvořila pár čtyři roky a se kterým dodnes nemá vyřešené majetkové vyrovnání. Těžké porozvodové období zvládala lépe díky novému partnerovi Miloši Kadeřábkovi, se kterým má už desetiměsíční dceru Izabelu.

Ke své práci se vrátila ihned krátce po porodu a na obrazovkách oblíbeného diváckého pořadu ShowTime o ni fanoušci na dlouhou dobu tak nepřišli. Proto jedním z jejích přání na letošní rok bylo pořádně si odpočinout.

Na dovolenou s prarodiči: Chceme mít víc odpočinku jako rodiče

Vytoužený odpočinek se jí splnil už v květnu, kdy navštívila Provence ve Francii. „Bylo to nádherné! Popravdě nemůžu říct, že by to byl tak úplně odpočinek se vším všudy, ale bylo krásné aspoň na nějaký čas delší než čtyři dny změnit prostředí. V posledních měsících jsme si užili maximálně nějaký ten prodloužený víkend, ale teď jsme byli na dva týdny pryč. A bylo super, že jsem si bez řady běžných denních povinností opravdu zvládla vyčistit hlavu,“ prozradila moderátorka v rozhovoru pro redakci Prima Ženy.

Cestování s miminkem jim problémy nedělá. „Malá si navíc krásně zvykla na takový ten dovolenkový režim, protože jsme se jí mohli věnovat ještě víc než normálně, což jí hodně svědčilo. Možná že dovolená s babičkou by pro nás byla ještě o trochu příjemnější, protože bychom měli ještě víc odpočinku my jako rodiče,“ dodala.

Přání se sportovkyni splnilo a slunnou Francii, kterou si maminka malé Izabelky společně s rodinou oblíbila si nyní užívá i v doprovodu babičky. Gabriela má tak více času i na svého partnera Miloše a jejich dcerka, která roste jako z vody, se dle videa bývalé biatlonistky na dovolenou také velmi těšila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.