Celebrity

30. října 2021 06:01

Gabriela Kolinová

Gábina Soukalová to schytala od matek: Nechala dceru plakat a neutišila ji

O tom, že rodičovství je těžká disciplína se přesvědčila moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová. Na sociální síti sdílela video plačící Izabelky na zadním sedadle auta. „Necestujte s dětmi,“ žertovala Gábina. To však nadzdvihlo matky na internetu a daly jí to pořádně sežrat.

Gábina Soukalová sdílala video z auta, kdy stáli v koloně a miminko na zadním sedadle plakalo. „Jsme na cestě asi dvě a půl hodiny a ta situace se od začátku v našem voze moc nemění. Těžká to role rodiče,“ smála se. Z předního sedadla filmovala dětskou autosedačku, ve které byla plačící Izabelka, i partnera Miloše, který řídil. Ten vyhrocenou situaci komentoval slovy: „Necestujte v pátek!“ „A necestujte s dětma,“ dodala se smíchem čerstvá maminka.

Tento neškodný příspěvek ovšem hnul žlučí mnoha maminkám, které udělily Gábině nevyžádané rady. Kritizovaly hlavně to, že Gábina sedí vpředu a místo toho, aby malou utěšila, točí video na Instagram. „Proč nesedíte u malé vzadu a neutišíte ji?,“ ptá se rozhořčeně jedna ze sledujících. „Je mi z toho videa spíš smutno,“ píše další. Jiná matka doporučuje přizpůsobit se miminku. „A co třeba respektovat, že dítě nesnáší jízdu autem a přizpůsobit mu (na pár měsíců) životní styl!?“

Gábina Soukalová se hájí: Utěšovali jsme, hladili...Máme brečet také?

Gábina Soukalová na všechny chytré rady zareagovala. Podle ní s partnerem Milošem vyzkoušeli snad všechno. „Děkuji za Vaše komentáře a spoustu rad, jak bych se měla chovat. Neumím ani spočítat, kolikrát jsme zastavovali, masírovali bříško, cvičili, krmili, dávali dudlíček, zpívali a seděli vzadu s maličkou, zkoušeli naprosto všechno, co nás napadlo. Veškerá snaha se proměnila v zoufalství a nepomohlo ani sezení vzadu... Ano, smějeme se, protože už jsme zoufalí a nevíme, jak situaci vyřešit. Mám taky brečet? Pomůže to v té situaci?“

Některé ženy se ale novopečené maminky zastaly. „Gábi, nedělejte si nic z těch poznámek. Co když jede matka sama s dětmi autem, že? To by asi vzadu neseděla a dojet na místo prostě musí,“ utěšovla bývalou sportovkyni fanynka. „Taky bych dětem snesla modré z nebe a často, i přes dobré načasování, vhodné oblečení, střídání hudby, nebo telefonování, prostě děti řvaly. Když řídí manžel, kojím za jízdy. Je to trochu sportovní výkon, ale to je pro vás jako nic,“ poradila. Ovšem, troufáme si říct, že to by ji matky zase vyčítaly, že dítě vyndavá za jízdy z autosedačky. Je to boj. Držíme palce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.