Celebrity

17. září 2021 05:55

Gabriela Kolinová

Gábina Soukalová porodila. Holčička dostala hned dvě krásná jména

Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se konečně dočkala a stala se mámou. S partnerem Milošem Kadeřábkem se jim narodila dcera, která dostala krásné jméno Izabela Gabriela. Gábina prozradila, že rodinu si přála vždy, a i když dítě s přítelem tak brzy neplánovali, je velmi šťastná.

Život Gábiny Soukalové během posledních měsíců nabral na obrátkách. Po nevydařeném manželství a rozvodu s badmintonistou Petrem Koukalem si našla si nového přítele Miloše a hned otěhotněla. A teď se konečně dočkala vytouženého miminka. Dcera dostala jméno Gabriela Izabela.

„Chci se s Vámi podělit o nejkrásnější okamžik v mém životě. Dostalo se nám s přítelem toho největšího daru na světě. Tohle naše malé štěstí se jmenuje Izabelka. A pak, že láska na první pohled není na celý život. Já myslím, že určitě je,“ napsala pyšná maminka v pátek ráno na Instagram.

Gábina Soukalová: Miminko bylo překvapení

Moderátorka pořadu Showtime se svěřila, že miminko nebylo úplně v plánu, ale o to větší radost jim udělalo. Vždycky si přála mít děti. „Byla jsem docela překvapená, nebyl to krok, který bychom nějakým způsobem plánovali. Ale jsem ráda, protože rodina je můj velký sen. Stejně reagoval můj přítel. Byl ohromně dojatý. A máme spoustu pozitivních reakcí i z okolí. Myslím, že nám to lidé opravdu přejí,“ prozradila v pořadu Nový den.

Podívejte se, jak Gábina vybírala kočárek:

Na rodičovství jsme se moc nepřipravovali. Věříme instinktu

S partnerem Milošem už dříve prozradili, že čekají holčičku. Na rodičovství se prý moc nepřipravovali. „Nepatříme mezi ty rodiče, kteří by se nějak vzdělávali. Snažím se spoléhat na svůj instinkt a těšit se,“ vysvětlila Gábina. Její přítel Miloš hlavně připravoval bydlení pro svou rodinu. „Rekonstruuju byt a jsem nervózní z toho, co přijde. Budu otec poprvé,“ prozradil.

Gábina v pořadu Nový den promluvila i o těžkém rozvodu. Odvahu odejít z nefunkčního manželství a začít nový život s novou profesí prý sbírala dlouho. Ale je strašně šťastná, že tento krok udělala. „Byla jsem vždycky bojovník a říkala jsem si, že nikdy nic nevzdám. Ale tohle bylo jako jet závod, u kterého jsem neviděla reálný cíl,“ zavzpomínala.

Gabriela Soukalová je moderátorkou pořadu Showtime na Primě. Teď si ale dala malou pauzu, aby se naplno mohla věnovat mateřským povinnostem. Moderování za ni převzal exotický mladík Immanuel Adenubi, který přiznal, že se v mládí setkal kvůli své barvě pleti s rasismem a šikanou. V dětství na něj dokonce vytáhli nůž.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.