zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Šťastná máma Gábina Soukalová ukázala dceru. V růžovém a s dudlíkem

Gabriela Kolinová , Vydáno: 21.09.2021
Jeden z prvních společných okamžiků. Tak nazvala Gábina Soukalová fotku, na které drží v náruči malou Izabelku. Snímek z porodnice sdílela na sociálních sítích a všichni čerstvé mamince přejí krásné sžívání s dcerou. Holčička je zabalená ve žluté zavinovačce a v puse má růžový dudlík.

reklama

Malou Izabelu Gabrielu má bývalá biatlonistka a moderátorka s partnerem Milošem Kadeřábkem. Na svět přišla 16. září v porodnici v Hořovicích a hned druhý den pyšná maminka napsala na sociální sítě dojemné vyznání.

„Chci se s vámi podělit o nejkrásnější okamžik v mém životě. Dostalo se nám s přítelem toho největšího daru na světě. Tohle naše malé štěstí se jmenuje Izabelka. A pak že láska na první pohled není na celý život. Já myslím, že určitě je.“

 

V úterý sdílela další fotku, na které drží miminko v náruči. To má v pusince dudlík. Gábina evidentně není z těch maminek, které řeší, zda je vhodné dát novorozenci cumel hned po narození. Už v těhotenství prozradila, že bude sázet na zdravý selský rozum. „Nepatříme mezi ty rodiče, kteří by se nějak vzdělávali. Snažím se spoléhat na svůj instinkt a těšit se,“ prozradila Gábina. Zda je ještě v porodnici, nebo už se s dcerkou sžívají doma, na sociálních sítích neprozradila. 

Gábina Soukalová

Gábina Koukalová exkluzivně o porodu: Nebyl tak rychlý. Se závodem se nedá srovnat

Gabriela Soukalová.

Gábina Soukalová porodila. Holčička dostala hned dvě krásná jména

reklama

Související témata: Gabriela Soukalová , porod , dcera

reklama

Přečtěte si také

reklama