Celebrity

21. září 2021 13:00

Gabriela Kolinová

Šťastná máma Gábina Soukalová ukázala dceru. V růžovém a s dudlíkem

Jeden z prvních společných okamžiků. Tak nazvala Gábina Soukalová fotku, na které drží v náruči malou Izabelku. Snímek z porodnice sdílela na sociálních sítích a všichni čerstvé mamince přejí krásné sžívání s dcerou. Holčička je zabalená ve žluté zavinovačce a v puse má růžový dudlík.

Malou Izabelu Gabrielu má bývalá biatlonistka a moderátorka s partnerem Milošem Kadeřábkem. Na svět přišla 16. září v porodnici v Hořovicích a hned druhý den pyšná maminka napsala na sociální sítě dojemné vyznání.

„Chci se s vámi podělit o nejkrásnější okamžik v mém životě. Dostalo se nám s přítelem toho největšího daru na světě. Tohle naše malé štěstí se jmenuje Izabelka. A pak že láska na první pohled není na celý život. Já myslím, že určitě je.“

V úterý sdílela další fotku, na které drží miminko v náruči. To má v pusince dudlík. Gábina evidentně není z těch maminek, které řeší, zda je vhodné dát novorozenci cumel hned po narození. Už v těhotenství prozradila, že bude sázet na zdravý selský rozum. „Nepatříme mezi ty rodiče, kteří by se nějak vzdělávali. Snažím se spoléhat na svůj instinkt a těšit se,“ prozradila Gábina. Zda je ještě v porodnici, nebo už se s dcerkou sžívají doma, na sociálních sítích neprozradila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.