zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Gábina Koukalová exkluzivně o porodu: Nebyl tak rychlý. Se závodem se nedá srovnat

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 23.09.2021
Moderátorka pořadu Showtime Gábina Soukalová si už domů přivezla své malé štěstí. Šestidenní dceru Izabelu Gabrielu. Ta jí dělá radost od první chvíle, kdy ji spatřila. Na mateřskou roli si ještě Gábina nestihla zvyknout. V reportáži prozradila, jak probíhal samotný porod. Se sportovním výkonem se prý nedá srovnat.

reklama

Gábina Koukalová se ještě s novou mateřskou rolí nestihla srovnat. Není divu, malá Izabelka přišla na svět teprve před šesti dny. Na sžívání budou mít ještě spoustu času. „Mně připadá jako by to bylo úplně cizí dítě. Že jsme ho někde dostali cestou sem. To bylo všechno tak strašně rychlý, že mi to začíná docházet až v posledních dnech. Je to velká změna,“ svěřila se v pořadu Showtime moderátorka.

Podle přítele Miloše, který je otcem miminka, je malá Izabelka celá Gábina. „Není cizí, má nos a úsměv po tobě. A tvoje oči má,“ dodal s tím, že z každého rodiče má kousek.

Gábina Soukalová
Autor: profimedia Gábina Soukalová

 

Bylo to jako dlouhý, únavný závod, říká o porodu Gábina Soukalová

Gábina je bývalá vrcholová sportovkyně, zvyklá na velkou zátěž, a tak se nabízí otázka, zda jde porod srovnat se sportovním výkonem? „Byla to velká zkušenost. Je to něco, co si člověk neumí představit do doby, než to nezažije. Byla jsem ráda, že jsem měla velkou oporu vedle sebe. To mi moc pomohlo,“ prozradila v reportáži. 

Malá Izabelka si prý navíc dala načas. „Porod nebyl úplně tak rychlý, jak jsem si představovala. Asi všechny mámy by to chtěly mít co nejdříve za sebou. A bolelo to, no, překvapivě,“ přiznala se smíchem Gábina.

Se závodem se to prý nedá srovnat. „Když nastala nějaká ta kontrakce, tak jsem říkala, to je taková cílová rovinka nějakého hodně únavného závodu,“ vtipkovala bývalá biatlonistka. Vidí v tom však jeden velký rozdíl. „Cílová rovinka má určitý počet metrů, kdežto ten porod trvá několik hodin, takže o je to náročnější to vydržet. Opravdu smekám před všemi maminkami,“ řekla uznale.

Gábina Soukalová s přítelem Milošem.

Šťastná máma Gábina Soukalová ukázala dceru. V růžovém a s dudlíkem

Miloš je empatický. Vůbec nepanikařil

Podle Gábiny by si tenhle zážitek měli vyzkoušet i chlapi. „To by nebylo úplně špatný, že by se uměli víc vcítit do toho, co si ta ženská musí všechno prožít,“ zamyslela se. Zároveň vysekla poklonu svému partnerovi, který je prý hodně empatický. „Já jsem s tebou soucítil celou dobu. Posílal jsem ti energii, abys to co nejdříve zvládla a měla to za sebou,“ svěřil se Miloš. 

Podle Gábiny byl do poslední chvilky úplně v klidu. „Miloš byl strašně statečný i při té cestě do porodnice. Nechápala jsem, jak může být takhle klidný. Já mu říkala už asi čtyři hodiny, že to přichází a on, že to ještě není ono,“ zavzpomínala na odjezd do porodnice čerstvá maminka. 

Na rodičovství se mladí rodiče moc nepřipravovali. Spoléhají na vlastní instinkt. A je ještě něco, co jim chybí ve výbavičce? „Ještě nám chybí fusak teplý, protože se blíží zima. A ještě nemáme nějakou ohřívačku na mléko a různé drobnosti, ale určitě jsme nezapomněli na nic zásadního,“ řekl pyšný otec. Gábina má však jedinou obavu: „Hlavně abychom někde nezapoměli ji,“ zasmála se. 

Gabriela Soukalová.

Gábina Soukalová porodila. Holčička dostala hned dvě krásná jména

reklama

Související témata: Gábina Soukalová , Showtime , mateřství , porod , šestinedělí

reklama

Přečtěte si také

reklama