Seriály a filmy

8. března 2022 20:20

red

Exkluzivní video ze ZOO: Albert má pro kumpána Kamila dobrou radu

To by jeden snad i čekal. Kamil má velmi dobrého a vlivného kamaráda Alberta Poláka. Proč se mu ozve? Podívejte se na exkluzivní video z další epizody seriálu ZOO, kterou můžete sledovat ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Problém v Markově baru, kdy opilý Kamil přišel obtěžovat Viky, ale skončilo to velkou melou se zapojením soudce Kříže, má dohru.

Skvělá známost ze ZOO

Kamil, kterého Petr Kříž lehce pocuchal, chce žalovat jednak Petra za ublížení na zdraví, zároveň v tom ale hodlá „vymáchat“ i Márův bar a pokud možno ho nechat pro veřejnost uzavřít. A pomstít se chce samozřejmě i Viky.

Protože má Kamil velké konexe, rozhodne se svůj problém řešit s těmi nejlepšími v oboru – Polákovými. Nebude se však jednat o jeho kumpána Alberta, marketingového ředitele zoo, ale o jeho otce, velké právnické zvíře.

S Albertem se proto Kamil sejde a požádá ho o pomoc. Albert mu ale dá jen jedinou radu. Jakou? Odpovědi se dočkáte ve videu.

Jak bude Kamil reagovat? Půjde i proti takovému kalibru, jako je Petr Kříž, nebo stáhne svá obvinění? Nebo snad vymyslí ještě další špinavou hru?

Dívejte se na další díl ZOO ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo už teď online v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.