Seriály a filmy

11. dubna 2022 12:23

red

Farmář hledá ženu: Nápadníci farmářky Andrey budou pěkní hulváti!

Farmář hledá ženu (3): Jak urazit ženu. Dvakrát!

Seznamte se se čtyřmi statečnými farmáři a jednou farmářkou, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show plná soubojů o srdce i špinavé práce je zpět – už v pondělí večer na Primě.

V prvním díle Laďka Něrgešová rozvezla dopisy a na základě nich si farmáři vybrali, s kým by se chtěli potkat. To se jim splnilo, ale jen na krátkou dobu. V díle druhém už se však budou moci setkat na dobu delší. Jenže zase s ostatními najednou. Takové hromadné rendez-vous.

Andrea si kromě jiných mužů vybrala také youtubera a streamera. Plus další zajímavé pány. Přeskočí okamžitě pomyslná jiskra, nebo to bude nějakou dobu trvat? Nachytá se Andrea na sladké řeči, nebo už má v životě jasno v tom, co a koho hledá? Setká se s pochopením snaha o kompliment, který nakonec vyzní tak, že je Andrea vlastně úplně obyčejná? Dívejte se, bude toho totiž mnohem více. Jak ale Laďka glosuje, musí přijít ona, aby se zábava u stolu rozproudila. A Andrea se Laďce svěří se svým tajemstvím…

První seznámení farmářů

Jak to půjde u Josefa? Jeho pozvané ženy dostanou každá květinu za to, že se rozhodly na zámek přijet. Jak farmář vysvětluje, je to za odvahu. Josef se svěří, že mu chybí jeho krávy. Dotkne se to někoho kolem stolu? A proč některé z dam zajímá, kolik toho Josef vystudoval? Josefa si vyslechne Laďka za dveřmi. Dojde na menší šok, Jarka totiž zničehonic odjíždí ze zámečku. A na Josefa čekají i další překvapení. Budou milá?

Zdeněk se snaží seznámit se svými čtyřmi vybranými ženami. Vysvětlí jim, kolik má dětí, a vyzvídá, co je u nich nového a kolik potomků mají ony… A dámy odhalují, že je Zdeněk sympatičtější než v medailonku. Před soukromými rozhovory Laďka zjišťuje, co bude dál. I to, že Bohdana je Šmoula. Co to znamená? A proč uteče Kristýna a nepřijde ani na „rychlorande“?

Františkovi nakonec dorazí tři ženy. Líbí se mu Linda a Lucka. Kdy se prolomí ledy, jak půjdou soukromé rozhovory a hlavně kdo ztratí body tím, že kouří? Jakou ženu František hledá, co dělat má a co ne? Koho překvapí, koho zaskočí? Získá Linda sympatie, když řekne, že ráda cestuje a vzdát se cestování nehodlá? Lze to skloubit s farmou a životem na statku?

Jak půjde seznamování Pavlovi? Koho svou výřečností zaskočí a co vše na sebe během svého monologu prozradí? A dostanou se dámy, které si pozval, vůbec ke slovu? Poleze jim to na nervy? A která považuje jeho svěřování za nevhodné pro první schůzku? Začínají vznikat rozpaky, nebo je to jen zdání, protože ve vyšším věku se lidé zkrátka seznamují pomaleji? Laďka zjistí, že o dámách vlastně nic neví. S Pavlem si jen dali pusu. Není to na první rande málo? Ironií je, že Pavel oceňuje, že ženy nemluví. Je dobré mít doma nemluvnou ženu? Jak si s Pavlem padne do oka vitální a pořadem procházející Katarína? Najde u Pavla konečně svoje vysněné štěstí?

Jak dopadnou setkání? Mezi čtyřma očima se dá zjistit mnohem více, než když vás sledují další páry zvědavých očí… Zmíníme jen jedno, v zásadě bonusové tajemství: Veronika, která u prvního seznamování nebyla, dorazí sice se zpožděním, ale je jasné, že Josef jí to promine. S Josefem se baví o školách, usmívají se na sebe – a vypadá to, že je vše, jak má. Jak tohle dopadne? Že by to bylo celé příliš dobré na to, aby to byla pravda?

Nakonec dojde také na loučení. Kdo dostane slunečnici? Jak se rozhodne Pavel, jak Andrea, Josef, Zdeněk či František? A jak vysvětlí svůj verdikt? Bylo to srdce, nebo mozek, co mu pomohlo při rozhodování? Jak si zdůvodní ti, kdo slunečnici dostanou, proč se tak stalo?

Teď už je to jasné, kdo není držitelem slunečnice, odjíždí na farmu. Jak to bude dál? Dívejte se.

Láska a jiskry emocí budou úřadovat už v pondělí večer na Primě. Dívejte se, držte palce a sledujte příběhy lidí, kteří nemají pro samou práci čas se seznámit!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.