Seriály a filmy

7. dubna 2022 10:45

red

Markéta Fialová má jasno: Kdo nikdy nejel na traktoru, není farmář!

Farmářem na jeden den: Zvládne Markéta Fialová řídit traktor?

V souvislosti s vysíláním nové řady show Farmář hledá ženu se televize Prima odhodlala k nečekanému kroku. Své proslavené moderátory zpravodajství vyslala přímo mezi farmáře, aby si vyzkoušeli i jiné pracovní prostředí, než je hypermoderní zpravodajské studio CNN Prima NEWS. První volba nemohla padnout na nikoho jiného než na Markétu Fialovou.

Moderátorka Laďka Něrgešová, která je v show Farmář hledá ženu od samého počátku, vyslala svou kolegyni ze zpravodajství CNN Prima NEWS na farmu k farmáři Františkovi.

Proč? Nejen proto, že Fandova farma je v podstatě taková malá zoo, ale hlavně proto, že Markéta projevila nečekané přání. „Ráda by se projela na traktoru,“ prozrazuje o zprávařce Laďka, která její přání vyslyšela. Jak se Markétě Fialové bude dařit, když vymění slušivé kostýmky za holiny a pracovní oblečení?

Stres s drůbeží

„Já se na to těším, ale mám z toho trochu respekt,“ přiznává Fialová Františkovi hned po příjezdu na farmu. Na úvod Markétu uklidní ovčačka Sofinka a Markétě začíná být jasné, že to snad takový stres nebude.

„Jsou mi bližší savci, k drůbeži mám trochu odstup, protože jsem kdysi dávno měla zkušenost s velmi agresivním kohoutem,“ svěřuje se Markéta a vzápětí se dozvídá, že právě s drůbeží míní František začínat. Jak se k tomu moderátorka postaví?

František zdárně odhaduje, že Markéta podobné pracovní zkušenosti nemá, nicméně o jejích schopnostech nepochybuje. A Markéta Františka pozitivně překvapí. Slepice zvládne bez problémů, z krůt a krocanů nicméně trochu respektu bude mít. Po drůbeži přichází na řadu ovečky a tady je už Markéta ve své kůži.

Rozená traktoristka Markéta Fialová

Konečně také dochází k hlavnímu důvodu návštěv farmy. „Pokud tady dostanu příležitost se svézt na traktoru, tak to bude jeden ze splněných snů!“ těší se moderátorka.

Markéta se nejprve bude shánět po bezpečnostních pásech, pak ale hrdě šlápne po Františkově instrukci na spojku, brzdu a směle vyrazí do polí. Dokonce nevyzkouší pouhou jízdu, ale i nabírání sena a hnoje.

„František mi samozřejmě řekl, že ten traktor stojí milion a půl, a zdálo se mi dost neuvěřitelné, že mě do něj vůbec pustil za volant,“ uznává. Přitom ale sám farmář Fanda ale obavy neměl. „Nebál jsem se, ale raději jsem měl ruku na ruční brzdě, kdyby se něco stalo,“ přiznává.

„Je to nesmírně silný stroj, takže jsme jeli sice pomalu, ale ten pocit, že ovládáš takový kolos, to byl vážně zážitek. A Fanda je kabrňák, že mě pustil za volant,“ rozplývá se Markéta Fialová po kydání hnoje. „V příštím životě chci být farmářka, a traktoristka taky!“ uzavírá svoji návštěvu farmy úspěšná moderátorka televizních zpráv. „Kdo nikdy neřídil traktor, tak neví, co je život na farmě,“ má nyní jasno.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.