Seriály a filmy

6. května 2013 17:40

Markéta Zídková

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Jak to bude dál s farmářem Josefem a jeho Helenou? Pokud věříte, že lze nahlédnout do budoucnosti, pak vás bude zajímat, jak jejich společný osud vypadá z pohledu hvězdných znamení a karet.

Josef František je Štír a Helena Lvice. Jak se k sobě hodí tato dvě znamení?

Pohled Josefa na Helenu a Heleny na Josefa

Josef (Štír) cítí ve své Heleně stabilitu a plánuje s ní další schůzky. Přál by si, aby byla klidnější. Helena (Lvice) vnímá svého prince Josefa jako velice přemýšlivého a rozumného muže. Pociťuje určitý handicap v tom, že se Josef občas ve svých citech hlídá a neprojevuje emoce zcela otevřeně. Přesto je velice zamilovaná a touží po dobrodružství a dovolené s Josefem.

Budoucnost

V počátcích vztahu byla u obou účastníků vidět určitá beznaděj. V současné době spíše Josef bere celý vztah po rozumové stránce, na rozdíl od Heleny, která ho prožívá srdcem. Oba cítí velkou fyzickou přitažlivost a celý vztah provází „jiskření“, ale také oboustranná velká žárlivost. Mluví spolu o společném domově. V budoucnosti se však jeden z nich bude rozhodovat mezi dvěma partnery.

Co je spojuje a co je rozděluje?

Pohled astrologie

V tomto milostném svazku se setkávají dvě silné osobnosti, ovšem každá z nich je úplně jiná. Ohnivému znamení Lva vládne Slunce, zatímco záhadné znamení Štíra je pod vládou živlu vody a planety Pluto, která je od Slunce nejvzdálenější ze všech. To u tohoto páru vyvolává silné napětí, projevující se v podobě velké přitažlivosti, ale také možných neshod. Díky své rozdílnosti jeden druhého hned okouzlí, Štír bude obdivovat optimismus a průbojnost Lva, zatímco ten bude pohlcen tajemným vyzařováním a vášnivými emocemi Štíra. Pokud se hned na začátku nepohádají na život a na smrt, jejich milostný vztah bude osudový a nic je nerozdělí ani v těžkých časech, i když to bude za cenu občasných výměn názorů. Oba jsou totiž tvrdohlaví a jen neradi dělají kompromisy. V jejich vztahu je silný erotický náboj a jeden ke druhému cítí silnou vášeň. Tento bouřlivý milostný svazek se však překvapivě dobře osvědčuje i v praktickém každodenním životě. Na jejich společné cestě je jistě čeká kariéra a bohatství.

Pohled z karet

Spojuje je pohled na minulé vztahy a poznatky. Také velká citlivost a touha po lásce, v které se neumějí zcela rozhodnout.

Na svém svazku ale budou muset oba velice pracovat, nebude stačit pouze jejich vzájemná fyzická přitažlivost. Pokud na vztahu nebudou pracovat, může je to rozdělit.

Šárka Vávrová

Jak to bude s Evou a Mirkem a dalšími našimi farmáři a jejich vyvolenými se dozvíte v další dny.

Farmář Láďa a jeho Kristýna - mají podle hvězd ještě někdy šanci?

Co říkají hvězdy o Zdeňkovi a Ireně?

Vztah Evy a farmáře Mirka ve světle hvězd

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.