Seriály a filmy

7. května 2013 16:13

Markéta Zídková

Farmář Láďa a jeho Kristýna – mají podle hvězd ještě šanci?

Jak to bude dál s farmářem Láďou (Panna) a jeho Kristýnou (Beran)? Vypadá to, že je po všem. Anebo se někde skrývá trošička naděje? Pokud věříte, že lze nahlédnout do budoucnosti, pak vás bude zajímat, jak jejich společný osud vypadá z pohledu hvězdných znamení a karet.

Pohled Ladislava na Kristýnu a Kristýny na Ladislava

Ladislav (Panna) chce především klid a Kristýna (Beran) v něm tento klid nevyvolává. Vztah byl ukončen, ale tento konec byl předčasný a impulzivní a Ladislav to tak i vnímá. Přesto o Kristýnu už zájem nemá. Kristýna je do Ladislava trochu zamilovaná, ale cítí, že je konec a není cesta zpátky. Bude tedy s Ladislavem aspoň bojovat.

Budoucnost

V minulosti oba věděli, že jejich vztah je plný překážek, ale snažili se je překonat. V současné době Kristýna prožívá určité zamilování, ale nebudou k sobě upřímní. Jejich vztah byl založený na neupřímnosti. Do budoucna oba vztah uzavřou a obrátí se k jiné budoucnosti.

Co je spojuje a co je rozděluje?

Pohled astrologie

Toto je klasický příklad přitažlivosti protikladů. Ale ačkoli jsou zpočátku tak silně přitahováni jeden k druhému, postupem času zjistí, že každý má dost odlišnou „zónu ega“ a že jejich „já“ důrazně protestují proti tomu, když jsou napadána a ovládána tím druhým – byť dokonce jen zdánlivě. To znamená, že je nutné, aby se naučili vzájemně respektovat svůj prostor a způsob života. Když se jim podaří tuto překážku zdolat (pokud ne, čekají je velmi vážné rozepře), pak můžou vytvořit vztah, ve kterém se budou vzájemně doplňovat a který pro druhé představuje dokonalé zázemí a životní styl, ať jsou těmi druhými děti, zaměstnanci anebo kdokoli jiný. Jejich cílem budiž spojení toho nejlepšího z vlastností jejich slunečních znamení. Do velké míry to závisí také na citové harmonii a rozumné komunikaci, které jsou určeny jinými interakcemi.

Pohled z karet

Spojila je určitá vzájemná přitažlivost a pocit, že oba umí dotahovat věci do konce. Také se oba podobně dívali na životní jistoty.

Rozděluje je beznaděj a neporozumění. Pocit, že jeden nerozumí tomu, co ten druhý říká. Oba dva se vzájemně od sebe odrazovali, až dosáhli toho, že se rozešli.

Šárka Vávrová

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Co říkají hvězdy o Zdeňkovi a Ireně?

Vztah Evy a farmáře Mirka ve světle hvězd

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.